Online podporný klub E-žien

Pod rúškom podnikania

Pod rúškom podnikania

Milé naše ženy,
mnohé z vás ste nám písali, že je vám ľúto, že ste sa nevedeli zúčastniť nášho Inšpiratívneho stretnutia v septembri v Limbachu, preto sme sa rozhodli urobiť takéto stretnutie aj online. Za posledné obdobie asi každá z nás prešla viacerými zmenami nielen vo svojom podnikaní, ktoré bolo treba veľmi rýchlo prispôsobiť novým okolnostiam, ale aj v osobnom živote. V týchto dňoch opäť prichádza nápor na zvládnutie nových obmedzení.
S pokorou, aj keď nie ešte s takou ľahkosťou, ako by sme chceli, sa učíme prijímať, že plány a ciele sú síce užitočné a treba ich mať, ale ešte dôležitejšia je viera v zámer a vedieť sa s dôverou odovzdať tomu, čo nás presahuje, aj keď to ide zdanlivo mimo našich plánov. Chceme vedieť, ako to máte vy, čo máte nové, preto vytvárame priestor na zdieľanie, ako sa nám teraz darí, inšpiráciu, povzbudenie a motivovanie sa navzájom.

Preto vás srdečne pozývame na Inšpiratívny online klub s Gabi Revickou a Tami Osaďanovou a našou hosťkou Danielkou Tejkalovou.

Aké témy nás čakajú?

O živote, o nás, o tom, ako sme vystúpili zo sveta korporátneho Matrixu a začali si tvoriť ten svoj, o prekážkach a výzvach v podnikaní počas pandémie, o tom, ako to zvládame a aké zmeny v našich životoch nastali. Túto aktivitu robíme spolu s Danielkou Tejkalovou, o ktorej mnohé viete, že prináša netradičný koučing v sedle. Danielku okrem čarovných koní a Limbachu môžete stretnúť aj v jejInšpirovni či za barom kaviarne Coffee Shopa. Veríme, že jej otvorené zdieľanie tak bude inšpiráciou a motiváciou pre nás ostatné a vyplynie do úprimnej debaty o našich svetoch a dotkne sa aj našich hĺbok.

 

Kto je Danielka Tejkalová a čo má pre nás pripravené?

„Bude to 5 rokov, čo som vymenila počítač a pohodlie korporácie za konské chlpy a lopatu... a 12 rokov, čo som z nej odišla prvýkrát. Zažila som a naučila som sa na tej ceste veru všeličo.

Ak sa chystáte na cestu z Matrixu... alebo ste niekde na POLCESTE... a hľadáte inšpirácie, ako veci NE-ROBIŤ, ponúkam vám:
* pár slov o mojej ceste z korporácie do sveta Prírody a Čarovných koní- dôvody, plány a realita cesty "od počítača k lopate"
* prehľad "ziskov, strát a nálezov" - čo som sa naučila a ako som sa poučila
* odporúčania pre vaše cesty - aby sa vám ľahšie kráčalo
* trochu filozofických úvah na tému "zmena, systém a jednotlivec"

 

Čo môžete získať?

- pocit, že nie ste samé (so svojimi otáznikmi, trápeniami či radosťami)
- inšpirácie zo života iných
- iný pohľad na svoj život
- ako porozumieť súvislostiam
- spätnú väzbu a tipy na riešenie – ak o to požiadate
- cenné kontakty a inšpirácie zo skúseností iných žien s podnikavým srdcom
- pocit spolupatričnosti a priestor pre vaše otázky, postrehy či príbehy"

 

"Mám rada stretnutia aj zmysluplné debaty o živote a o tom, ako žiť „po novom". Možno to máte podobne, ale nemáte čas ani priestor, kde sa stretnúť alebo s kým sa o tom cielene porozprávať (bez kritiky, súdenia a nevyžiadaných rád). Možno medzi nami prídete na iné myšlienky, vystúpite na chvíľu zo začarovaného kruhu, pocítite pochopenie, podporu, obnovíte vieru, že to všetko má svoj zmysel a získate inšpiráciu, ako ďalej."

 

Veľmi sa na vás spolu s Danielkou tešíme v utorok 21. 10. 2020 o 10:00 – 11:30 hod. Link na podujatie vám zašleme po prihlásení.

Gabi, Tami a Danielka


Naše členky majú online club zdarma, ostatní 8€.


Pre bližšie informácie o výhodách členstva v E-ženách kliknite SEM.

Prihláška

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie