Ako fungujú raňajky s E-ženami

Našim zámerom je podpora podnikania žien z rôznych oblastí a regiónov, prepájať vaše podnikanie, vytvárať networking a okrem podnikania on-line sa stretávať aj off-line. Jedným z takýchto aktivít sú Raňajky s E-ženami, ktoré majú už dlhoročnú tradíciu a výborné referencie.

 

Raňajky s E-ženami? Podpora - poradenstvo - networking a inšpirácie.

 

Čo sú Raňajky s E-ženami a ako prebiehajú?

Stretnutie je určené pre ženy, ktoré ešte nie sú členkami nášho občianskeho združenia, resp. pre tie členky nášho združenia, ktoré sa raňajok ešte nikdy nezúčastnili. Pre členky nášho OZ organizujeme podobné aktivity pod názvom Inšpiratívne stretnutie  a okrem toho im poskytujeme rôzne benefity vyplývajúce z členstva.

Ide o komorné stretnutie pre 5-12 osôb (v závislosti od toho, či vedie stretnutie jedna E-žena alebo dve), vám v prvom kole dáme priestor pre vaše predstavenie a krátke vzájomné zoznámenie. Zaujíma nás, z akého prostredia prichádzate a s akými informáciami chcete odísť. Podľa vašich zadaní prebieha aj ďalšia časť stretnutia, v ktorom sa venujeme odpovediam na vaše otázky. 

Raňajky s E-ženami sú vlastne dvojhodinovým poradenstvom pre ženy, ktoré hľadajú odpovede na otázky ohľadom podnikania (poradenstvo k začiatkom podnikania), realizácie popri inej práci (napr. virtuálne asistentky s nekonečným množstvom možnej realizácie, hand made činnosti a pod.), rozvoja podnikania (networking a nový level biznisu, delegovanie, nové regióny a nové krajiny) alebo ohľadom inšpirácie pre podporu zmeny v živote (odchod z práce a zahájenie podnikania, hľadanie tipov na podnikanie, kúpa rozbehnutého biznisu). 

 

Odporúčame: 

Čo o Raňajkách s E-ženami povedali dámy, ktoré ich absolvovali

Čo o E-ženách povedali iné ženy

 

V prípade záujmu o Raňajky s E-ženami, sa prihláste prostredníctvom formulára. Po jeho vyplnení obdržíte faktúru vo výške 9€ a informácie o presnom mieste konania.

 

Máte záujem o Raňajky s E-ženami vo vašom meste? Rady prídeme aj do vášho mesta, pokiaľ nám pomôžete vytvoriť skupinu 10-tich žien. Ak vás to zaujíma, napíšte nám

 

Chcete dostávať informácie o našich aktivitách? Stačí sa prihlásiť, budeme vás o nich informovať.

Alebo nám pridajte like na https://www.facebook.com/ezeny.sk/, cez Facebook informujeme o našich aktivitách pravidelne.

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie