E-poradňa

Služba určená pre členky OZ E-ženy

OZ E-ženy má skvelú členskú základňu, tvorenú mnohými odborníčkami z rôznych oblastí. Spájame vaše talenty, možnosti, vedomosti, skúsenosti a odporúčania, aby sa vám ľahšie a krajšie podnikalo aj žilo. E-poradňa je priestor, v rámci ktorého sa budeme snažiť poskytovať vám užitočné informácie, ale aj nájsť správne odpovede na vaše otázky týkajúce sa vášho podnikania.

Ako to funguje? 

1. Ak máte akékoľvek užitočné informácie, ktoré by ste rady zdieľali s ostatnými, spracujte ich do formátu krátkeho článku a pošlite na adresu office@e-zeny.sk. Rady ho uverejníme.

2. Ak máte otázku, na ktorú hľadáte odpoveď, vyplňte formulár nižšie a my sa posnažíme nájsť pre vás odpoveď od odborníkov. Primárne budeme hľadať medzi nami E-ženami, ale máme možnosť spolupracovať aj s mnohými externými špecialistami. Pokiaľ budú vaše otázky veľmi úzko špecifické, nasmerujeme vás na odborníkov, ktorí vám s nimi budú vedieť poradiť. 

OZ E-ženy si vyhradzuje právo zverejňovať vybrané otázky a odpovede na ne na svojej web stránke, samozrejme so zachovaním anonymity autorky otázky/otázok. 

 Nájdete tu rady, tipy, triky a odpovede na otázky z oblasti podnikania

 

Formulár pre zadanie otázky do E-poradne

Vyplnením a odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vašej otázky a odpovede na ňu pre účely publikovania na webovej stránke OZ E-ženy. Otázky budú zverejnené bez uvedenia Vašej identity.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info