NEWSLETTER

Aj vy sa bojíte prísť na stretnutie E-žien?

 

Pomaličky sa nám znova uzatvára ďalší rok. Pre mňa osobne bol tento naozaj prelomový. V E-ženách som už niekoľko rokov. Pôvodne som sa do nich prihlásila kvôli tomu, že členky majú možnosť získať 30% zľavu na workshopy, čo som hneď aj využila. Už dlhšie mám rozpracované asi tri knihy, dokonca aj jeden thriller, a chcela som vedieť, aká dlhá cesta ma čaká, keď ho dokončím. Aký je rozdiel medzi korektorom a editorom, ako osloviť vydavateľstvá a ako sa nezblázniť z toho, keď ma odmietnu. Workshop bol skvelý, všetko som sa naučila, zapísala a založila. Tak ako veľa vecí v mojom živote.

A zrazu nastalo také zvláštne obdobie ticha. Zaplatila som členský poplatok, bola som teda právoplatnou E-ženou, ale nič sa nedialo. Dostávala som newslettre, čítala som si na webstránke o rôznych aktivitách, ale stále som čakala na nejaké osobné pozvanie, prijatie, čokoľvek. Na prvé offline akcie som sa tak trošku bála ísť -veď tam skoro nikoho nepoznám a ONY sú už zohratá partia, o čom sa s NIMI budem rozprávať? Mala som obrovský rešpekt pred týmto spoločenstvom, predsa len, vidieť toľko úspešných žien pohromade, to sa len tak nevidí. 

Keď sa blížilo prvé výročie môjho pôsobenia v E-ženách, tak som si povedala, že pôjdem aspoň na jedno stretnutie a potom sa rozhodnem, či zotrvám, alebo odídem. Keď sa teraz na to pozerám spätne, toto moje rozhodnutie ovplyvnilo nielen čas strávený v ten konkrétny deň, ale celý môj profesijný život. Dopadlo vynikajúco, všetky členky ma milo prijali a zarozprávala som sa tam s toľkými rôznymi ženami, až som bola sama zo seba prekvapená. S každou z nich som sa mala o čom porozprávať. Bol to fantastický pocit.

Prestala som sa vyhýbať „e-ženovským“ aktivitám a začala som ich sledovať a navštevovať naplno. Keď sa na to pozriem spätne, každá jedna akcia bola pre mňa istým spôsobom dôležitá. Na jednej som spoznala Andrejku Trávničkovú a Katku Mayer, s ktorými s radosťou intenzívne spolupracujem. Na ďalšej zas Zuzku Ondrisovú, Kamilku Slašťanovú-Trávničkovú a Zuzku Palkovú, ktoré sa stali nielen mojimi šéfkami a mentorkami, ale aj blízkymi priateľkami. Tento rok som do E-žien prizvala aj moju priateľku Gabiku Teplickú, ktorá nafotila aj májovú konferenciu.

V januári tohto roku ma opäť začala vábiť téma písania a Gabi Revická mi spomenula, že chystajú ďalší workshop, tentokrát však s témou „Ako napísať knihu“. Viedla ho spolu so Soňou Borušovičovou. Workshop bol naplnený do posledného miestečka a práve na ňom som sa rozhodla, že aj ja dopíšem jednu svoju knihu a do konca roka ju vydám. A ono sa mi to,aj vďaka týmto dvom ženám,podarilo. O pár dní ju budem držať v rukách, svoju prvú, vlastnoručne napísanú knihu. Mám zimomriavky, len keď o tom píšem (a tí čo ma poznajú, vedia, že keď sa mi zjaví husia koža, znamená to, že je niečo správne). Srdečne vás pozývam na krst, ktorý bude 4.12. 2017 o 17:30 hod. v Monsters.

Ak budete nabudúce váhať,či ísť alebo nejsť na „e-ženovskú“ akciu, určite choďte. Najbližšie na posledné networkingové stretnutie v tomto roku, bude 7.12. 2017v Monster café. A nebojte sa, ak ešte nikoho naživo nepoznáte. Všetky sme kedysi boli v tej istej pozícii, vieme vás pochopiť a veľmi radi vás uvedieme či predstavíme. Príďte, ručím vám za to, že o pár rokov si na toto stretnutie spomeniete a poviete si: ako dobre, že som tam vtedy išla.

 

 Veronika Bošková

 

Aktivity, ktorých sa môžete zúčastniť v najbližšom čase:

Dámy zo Žiliny a okolia -máme pre vás pozvánku na inšpiratívny workshop s Gabi Revickou: Ako prepojiť možnosti so zámermi. Už tento štvrtok 30. 11. 2017 od 14:00 do 17:00 hod. Ak riešite svoje plány a hľadáte možnosti prepojenia so svojimi snami, či hľadáte odpovede na otázky okolo neistoty a strachov spojených s podnikaním, odporúčame stretnutie so ženou, ktorá s vami bude riešiť témy, ktoré sa vás dotýkajú. Neváhajte príliš dlho, ide o komorný workshop, ktorý organizujeme v spolupráci s centrom Havino, prihlášku nájdete na konci info-článku

Máte doma deti, ktoré veľmi rady pečú alebo ich láka si to vyskúšať? Rady by ste s nimi strávili príjemný čas a naučili ich (prípadne aj seba) pripravovať zdravé dobroty? Pozývame vás na predvianočný zážitkový kurz pečenia zdravých medovníčkov, určený pre deti (od 6 do 12 rokov) a ich maminy, ktorý sa bude konať v sobotu  02. 12. 2017v Bratislave od 10:00 do 12:00 hod. Informácie a prihlášku nájdete na priamo v článku

Veľmi sa tešíme aj na naše ďalšie networkingové predvianočné stretnutie Dary adventu 07. 12. 2017 od17:00 - 19:00 hod. v Bratislave. Stretnutie je určené pre naše členky (prípadne ich kamarátky) a je zamerané na efektívny networking, ktorý organizuje ambasádorka pre networking, Tamara Osaďanová a neformálne posedenie spojené s charitatívnou zbierkou, ktoré organizuje Dáša Luknárová. Prosíme vás, aby ste svoju účasť včas potvrdili prostredníctvom prihlášky.  

Ak ste s nami ešte neraňajkovali, pozývame vás na Raňajky s E-ženami13. 12. 2017o 13:00 hod v Bratislave alebo, ak vám termín nevyhovuje, odporúčame vám Individuálne raňajky, ktoré vieme prispôsobiť vašim časovým možnostiam. Ide o konzultačné poradenstvo zamerané na vaše otázky z oblasti podnikania. Raňajky vedie GabiRevická, ktorá viedla takmer 20 rokov cestovnú kanceláriu a aktuálne vzdeláva a motivuje ľudí nielen z oblasti cestovného ruchu, ale aj z rôznych iných oblastí podnikania. Informácie o Raňajkách s E-ženami vám poskytneme emailom alebo v našom článku

 

Ak zvažujete, prečo by ste mali byť E-ženou, rekapituláciu o rôznych výhodách členstva sa dozviete aj na spomínaných raňajkách, kde odhaľujeme aj možnosti lídrovania v novovznikajúcich kluboch a základné informácie nájdete aj na našej webstránke.

E-ženy podnikajú online, ale tešia sa na vás na svojich offline aktivitách.

Tento newsletter pre vás pripravila Veronika Bošková v spolupráci s jazykovou korektorkou Katarínou Málkovou 

                              Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

Naše off-line aktivity

 

Workshop 5x5 s Gabi Revickou - 18.01.2018

Raňajky s E-ženami v Bratislave - 23.01.2018

 E-ženy majú vlastné bannery!

 Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne

 

                          

 

Táto stránka používa cookies. Viac info