NEWSLETTER

Oslovila som moju neoficiálnu parťáčku, aby vystúpila z tieňa.

Viete, čo povedala?

 

Milé dámy,

nastal čas pre rozhodnutie, ku ktorému ma už dlhodobo vyzývali moje zámery. Pravidelne sa spájam so svojimi snami a hľadám spôsob, ako tie sny, ktoré sa zdajú byť zmysluplné, premeniť na realitu. Skúmam ich niekedy dlhšie a prostredníctvom viacerých metód. Niektoré používam dlhé roky, niektoré sa len pomaly učím od svojich učiteľov. Jeden z nových spôsobov je pre mňa tanec. Je úplne iné, vytancovať si svoj zámer a vyjadriť ho nielen slovom, ale aj telom. Ukázať, ako vnímajú rozhodnutia ďalšie časti nášho tela. Telo je veľmi silný ,,parťák”. Ak dobre počúvame, vždy nám ukáže, ak niečo nie je v súlade s našou dušou aj s našou životnou cestou. Mám to tak, že ak ho nepočúvam poriadne, ochorie. Ak sa venujete psychosomatickým súvislostiam, poznáte to.

Posledne, keď som tancovala svoj zámer, zjavil sa mi staro-nový obraz, vízia spred viacerých rokov, ktorú sa mi zažiadalo preniesť čo najpresnejšie do slov. Uvedomila som si, ako veľmi je pre mňa dôležité parťáctvo, ktoré podľa mňa mnohé z vás dlhodobo vnímate, aj keď nebolo nikdy formálne pomenované. Prišlo mi nielen nevyhnutné, ale aj férové pomenovať dôležitú rolu mojej priateľky Tami Osaďanovej aj v biznise.

Zažiadalo sa mi hovoriť nahlas o tom, že mnohé projekty a rozhodnutia v E-ženách prichádzajú práve z našich spoločných rozhovorov a často aj z našich spoločných prechádzok. Tami stojí za viacerými nápadmi a vylepšeniami, pod ktorými je často napokon spoločný tímový podpis. Bolo by pre mňa náročné zvládať kľúčové míľniky v histórii E-žien bez nej.

Možno o nej ešte neviete, že medzi jej témy patria aj osobný rozvoj či efektívne rodičovstvo, že vyštudovala pedagogiku, pracovala dlhé roky ako lektorka angličtiny (súkromné hodiny si u nej možno ešte stále dohodnete), že je skvelá organizátorka eventov, poradkyňa a veľmi príjemná hostiteľka. Najnovšie začala podnikať aj v oblasti financií a rada by odovzdávala nadobudnuté know-how ďalej. Je vydatá a má dve krásne deti. Kedysi, keď mali E-ženy svoju súťaž, bola v roku 2014 jej absolútnou víťazkou s úspešným projektom Bruncher - raňajky do postele. Nejaký čas zvažovala predaj tohto projektu, pretože si vyžaduje viac pozornosti a času, ako je pri malých deťoch ochotná podnikaniu dať. S dobrou značkou sa ťažko lúči, pre definitívny predaj sa rozhodla až teraz, možno o tom budete čoskoro počuť, či chcieť vedieť v predstihu. Ak áno, pokojne sa pýtajte. Aj ona rada kladie otázky, možno ju prekvapíte tou vašou.

Som veľmi potešená, že Tami prijala moju ponuku, aby E-ženy poviedla spolu so mnou, a tak vám ju môžem oficiálne predstaviť ako spolukoordinátorku nášho združenia, na ktorú sa odteraz môžete obracať podobne ako sa obraciate na mňa.:-)

Sídlo E-žien presťahujeme do LA (skratka pre malinkú obec Látkovce), kde sa rodí Vílovo – náš nový srdcový projekt, ktorý bude slúžiť na podporu vašich snov a zámerov prostredníctvom pobytových seminárov v lone čarokrásnej prírody.

Zároveň otvoríme nový on-line variant, podporný pre pravidelný a aktívny brainstorming pre vaše otázky a podporíme ešte viac tém, o ktorých s nami najčastejšie komunikujete.

Naším offline zázemím v Bratislave bude aktuálne byt v Ružinove, ktorý niektoré už poznáte. Je vhodný pre malé poldenné alebo celodenné workshopy do 7 osôb (v prípade záujmu vám podmienky rady pošleme mailom). Naďalej spolupracujeme so Shangrilou a aj keď nerealizujeme teraz väčšie aktivity, Monsterscaffe stále odporúčame. Na jar budeme partnermi dvoch veľkých celoslovenských konferencií - Zero Waste (naše členky majú zvýhodnený vstup) a Umenie byť ženou - dokonca s aktívnymi prednáškami E-žien.

Bude o nás dosť počuť. Želám si, aby sme s novou energiou podporili nielen náš vzlet, ale aj ten váš.

Teším sa na všetko nové, dobrodružné a ďakujem nám všetkým za vzájomnú podporu. Budúcnosť vnímam v sile a podpore komunít. Možno nemusia byť také veľké, ale pomáhajúce si navzájom ako les. Ako niečo, čo má schopnosť brať aj dávať a považuje túto cyklickosť za absolútne prirodzenú. V pokore a radosti.

E-ženy sú pre nás o energii, empatii a emóciách. O energii - lebo sa vieme podporiť prostredníctvom vzácnej ženskej energie, o empatii - keď vieme vycítiť, kde je nás treba, ako sa cíti tá druhá, o emóciách - lebo sa nehanbíme prejaviť svoje pocity a dať voľný priechod našim emóciám.

To všetko nás neprepája len v biznise, ale aj v osobných vzťahoch.

Teším sa z nás, milé dámy.

Teším sa, že v tom nie som sama a smieme vám povedať, že ani vy v tom nie ste samy.

Teším sa na vás vo Vílove, aj v Bratislave.

 

Najbližšie 21.2.2019 o 17:00 v Ružinove - infošky nájdete na našom webe.

Budeme vás vítať s Tami a hovoriť budeme s Jasminou Ivanovič. Ak ste sa neprihlásili, máme voľné ešte 4 miesta.

 

Ďalšie plánované akcie nájdete na úvodnej stránke nášho webu, do pozornosti dávam stretnutie Klubu koučiek o dobrých riešeniach a užitočných objavoch 7.3.2019 s Dáškou Polievkou a Alenkou Vytřísalovou, následne seminár, ktorý robíme 11.3.2019 s expertkou na talenty, Katkou Medvecou Plichtovou v Nitre a mnohé ďalšie akcie, ktoré pravidelne pripomíname aj cez našu internú skupinu na Facebooku.

 

Za E-ženy, Gabi Revická

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info