NEWSLETTER

Milé dámy,

v októbri máme pre vás  ešte 2 webináre + 2 zaujímavé výzvy a v novembri sme pre vás pripravili opäť aj niečo naživo:)

 

Financie pre autorov a pre vašu knihu - webinár 28.10.2019Webinár pre autorov

Pozývame vás na online seminár pre autorov aj pre malých vydavateľov s lektorkou Alenou Penzešovou, autorkou 16 kníh, ktorá pôsobí na literárnom trhu od roku 2005.

Na webinári sa dozviete:

  • ako spisovateľ (aj začínajúci) nemusí zostať bez príjmu,
  • ako získať financie na podporu vašej tvorby,
  • ako získať financie na úpravu, spracovanie či spoluautora pre svoju knihu (ilustrácie) a na jej tlač.


Viac info: https://bit.ly/2My7vOa

 

Virtuálna asistentkaVirtuálna asistentka - webinár - 29.10.2019 

Virtuálna asistentka alebo online asistentka pracuje spravidla z domu. Pracovný čas si vie prispôsobiť svojmu životnému štýlu a tak vie ponúkať svoje služby i niekoľkým klientom naraz. Jej služby využívajú najmä živnostníci a menšie firmy, ktoré nemajú taký objem administratívnych prác, aby zamestnali vlastnú asistentku, ale nemajú kapacitu zvládať povinnosti, ktoré sa na nich valia a tak niektoré činnosti delegujú.

Na tomto webinári sa dozviete viac ako na ktoromkoľvek workshope, ktorý sme doteraz pre virtuálne asistentky pripravili. Budeme sa venovať konkrétnym zručnostiam, preto ho odporúčame aj dámam, ktoré už ako online asistentky pôsobia.  
Hlavnou lektorkou webináru je Niki Kolesárová.

Informácie o obsahu a lektorkách nájdete na: https://bit.ly/2l5Q8JO

 

Biznis rande s E-ženami v Bratislave - 12.11.2019Biznis rande s E-ženami

Poďte sa s nami porozprávať o možnostiach vášho podnikania na našom spoločnom rannom Biznis „rande“ :) Vieme vám poskytnúť veľmi cenné a užitočné informácie, priblížime vám, ako naše združenie funguje, čo vám vie ponúknuť, kam vás nasmerovať.

Stretnutie povedie spolukoordinátorka E-žien Tamara Osaďanová, ktorá sa venuje poradenstvu v oblasti financií (súkromných aj firemných) a poradenstvu v oblasti gastronómie a marketingu. 

Sme E-ženy, podnikáme srdcom, s ENERGIOU, EMPATIOU a počúvame naše EMÓCIE. Tie vedia byť veľmi užitočné pri práci so svojím talentom. Oživte aj ten váš talent, dovoľte si žiť svoj sen a nielen snívať o živote. Robte to, čo vás baví a prosperujte vďaka svojim talentom.
Na zoznamovacie rande s nami sa oplatí prísť. Prihláste sa preto včas :)

Viac info: https://bit.ly/30kysKa 

 

Individuálne online poradenstvo - termín si zladíme :)

Ak vám nevyhovuje termín skupinového Biznis rande s E-ženami, alebo si želáte mať viac priestoru pre vaše otázky a viac priestoru pre vaše témy z oblasti nezávislého podnikania, neváhajte, vyskúšajte naše

Individuálne online poradenstvo

Rady odpovieme na vaše otázky bez ohľadu na to, či podnikáte už dlhšie a hľadáte riešenia pre novú fázu podnikania, alebo podnikať len začínate či o ňom zatiaľ len snívate. 

Nemusíte nikam chodiť - „stretneme sa“ online - z pohodlia domova:)

Viac info: https://bit.ly/2q31tfD

 

 

Sľúbili sme výzvy 

Prvá výzva: Hľadáme niekoho, kto sa venuje grantom, dotáciám a výzvam všeobecne. Rady by sme mali v tíme E-ženu alebo E-muža, niekoho, kto sa vo výzvach vyzná a rád by si okrem našich projektov podporil svoje podnikanie aj vďaka našej databáze členiek. Ak niekoho takého poznáte, dajte nám vedieť. ĎAKUJEME. 

 

Druhá výzva sa týka nášho nového online klubu, ktorý venujeme poradenstvu pre vybranú respondentku a jej problematike. Pokiaľ máte nejaký neriešiteľný podnikateľský problém, napíšte nám, oslovíme naše poradkyne, koučky a konzultantky a v spoločnom online priestore sa budeme venovať riešeniam vášho problému.

Ponuka platí len pre členky OZ E-ženy. Pokiaľ nie ste členkou, neváhajte.

Byť E-ženou sa oplatí:)

 

Za realizačný tím E-žien Adriana Havlínová, online asistentka

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie