NEWSLETTER

Aj ty čakáš na ten správny moment? Možno je to práve tento týždeň. Viete prečo?

Aj ty čakáš na ten správny moment? Možno je to práve tento týždeň. Viete prečo?

Keď vyrastiem, chcela by som byť víla.

 

Keby som bola víla, všetko by bolo inak. Bola by som tá ľahunká mystická bytosť, ktorá by všetkých očarila. Bola by som tá krásna éterická žienka, ktorá všetko dokáže mávnutím prútika. Bola by som tá jemná nežná umelkyňa, ktorá vytvorí teplý domov aj v tmavom lese. Bola by som tá vzrušujúca mocná čarodejka, ktorá sprevádza svojho muža na jeho ceste. Bola by som tá starostlivá múdra matka, ktorá pre deti vytvorí raj na zemi.

 

Keby som bola víla, nikdy by som sa nenahnevala. Nikdy by som nekričala. Nikdy by som sa neprejedla. Nikdy by som neprikazovala. Nikdy by som nebola sklamaná, že som niečo neurobila. Plnila by som očakávania. Svoje. Jeho. Ich.

 

Keby som bola víla, bola by som šťastná. Lietala by som medzi kvetmi, ľahko hopkala po machu, dotykom menila všetko na krásne kvety, uhasila by som si smäd rosou, nasýtila sa bylinkami. Bola by som súčasťou krásnej prírody. Bola by som pevne na zemi a zároveň by som poletovala medzi korunami stromov. Čerpala by som energiu z mäkkej trávy pod nohami, z hrubej kôry stromov, z belasej oblohy, z priezračnej vody.

 

Keď vyrastiem, chcela by som byť víla. Len sa mi to asi nepodarí. Možno by stačilo, aby som verila, že ňou som. Aby som verila, že môžem všetkých očariť. Aby som verila, že všetko dokážem mávnutím prútika. Aby som verila, že vytváram teplý domov. Aby som verila, že sprevádzam svojho muža na jeho ceste. Aby som verila, že deťom tvorím raj na zemi.

 

Aby som verila sebe. Aby som sa mala rada. Aby som mala rada, že sa niekedy nahnevám, niekedy kričím, niekedy sa prejedám a niekedy len prikazujem. A niekedy niečo neurobím. Keby som sa mala rada, tak by som si všimla, čo všetko som urobila. Keby som sa mala rada, tak by som už nemala očakávania. Bola by som súčasťou prírody a čerpala energiu zo zeme, z vody, zo vzduchu. Keď vyrastiem, budem sa mať rada taká, aká som!

 

Možno by som mohla skúsiť vstúpiť do sveta sebalásky už terazNebudem čakať, kým vyrastiem. Začnem sa mať rada už dnes. Možno mi to veľmi nepôjde, ale prepáčim si, lebo tak sa mi to páči. Ak si dnes dovolím chytiť kľučku, tak zajtra možno pootvorím dvere a o pár dní ich otvorím dokorán. A potom aspoň špičkou nohy vkročím do krásneho vesmíru sebalásky. Jemne, ale rozhodne do neho vhupnem ako víla.

 

Milé E-ženy, priateľky, dovoľte si aj vy chytiť kľučku a otvoriť dvere nových možností. Nechajte sa inšpirovať na našich stretnutiach.

 

Začať môžete hneď na konferencii E-žien Prosperujte vďaka svojmu talentuStretneme sa v Bratislave v tvorivej atmosfére už budúci piatok 19. mája od 13. hodiny a bude tam aj víla z Atlantického dažďového pralesa, Sandra Epstein, ktorá uverila svojej intuícii, nasledovala ju bez zložitého biznis plánu a dnes je jej značka Araretama známa po celom svete.

 

Na konferencii zažijeme aj multi-talentovanú Luciu Lužinskú. Rozhovor s Luckou, plný ľudskosti a úprimnosti, si môžete prečítať tu.Okrem iného sa mi v ňom priznala, že sa chce naučiť rozhodnúť pre jednu cestu aj s tým rizikom, že urobí tisíc chýb a možno to nie je úplne tá najsprávnejšia cesta, ale musí si za ňou jednoducho stáť.

 

Gabi Revická, hostiteľka akcie, nás bude sprevádzať počas akcie spolu s Júliou Lorencovič, našou prvou slovenskou navigačnou dôstojníčkou, ktorá preplávala celý svet. Gabi prizvala na akciu aj Slávku Halčákovú, Pala Hlubinu, Františka Kozáčka a Milana Repáka. E-ženy vám predvedú reálne príklady z praxe, ako vyzerajú ich prepojenia v biznise a ak by ste mali otázky, môžete im ich klásť na večernej networkingovej párty, ktorá potrvá do 21. hodiny.

 

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto dnes.

 

Vaše vízie a túžby podporíme aj na ďalších májových akciách:

 

Jedinečná príležitosť pre tých, čo podnikajú v cestovnom ruchu, Cestovateľský speednetworking, sa koná 25. mája o 13:00 hod. a je unikátnou akciou pre všetkých priateľov z oblasti cestovného ruchu - cestovné kancelárie a agentúry, ubytovateľov, blogerov.

 

Znakovanie  je úžasný spôsob komunikácie s dieťatkom, eliminuje stres a plač dieťaťa i frustráciu maminky, ktorá si myslí, že svojmu dieťatku nerozumie. Júlia Lorencovič vám 27. 5. 2017 o 9:30 hod. predstaví metódu tak, ako ju použila pri svojej dcérke. 

 

Inšpiratívne stretnutie - netradične v sobotu - s nemeckou herečkou Nanou Kruger o práci s procesom životnej integrácie (metóda zvaná LIP). Otvorená aktivita - s pozvaním do krásneho River park Dance school 27. 5. 2017 o 13:00 hod. 

 

30. mája budú v Bratislave ďalšie Raňajky s E-ženami. Stretnutie vám umožní spoznať E-ženy a ochutnať, ako spolupráca a priateľstvo v biznise vyzerajú v praxi. Ak vám termín nevyhovuje, môžete si objednať Individuálne raňajky s E-ženou.

 

31. mája pripravujeme Nech vám váš talent zaplatí šeky - dopoludňajší workshop s Gabi Revickou, kde sa v komornej atmosfére budete venovať praktickým radám pre rozvoj vášho podnikania.

 

Neprehliadnite náš NOVÝ BLOG!

E-ženy sú spoločenstvo kreatívnych žien a tie, ktoré svoju kreativitu vyjadrujú písaním, vytvárajú blogy a rozhovory. Odporúčame do pozornosti náš nový blog Ezeny.eu, na ktorom nájdete mnoho zaujímavých rozhovorov so ženami, ktoré sa živia tým, čo ich baví.

No nájdete tam rozhovory aj s E-mužmi. Jedným z nich je spíker konferencie, František Kozáček, ktorý sa síce živí šírením informácií, ako sa živiť videami na Youtube, ale rozhovor s ním prináša odpovede na otázky, ako žije to, čo žije a vďaka akému systému organizácie času to všetko zvláda.

Mimochodom, ponúkol E-ženám neuveriteľné cenové zvýhodnenie na svoje produkty. Ak vás vábi práca s videami a hľadáte spôsob, ako sa živiť pôsobením na YouTube, využite jeho ponuku do konca mája!

 

Ešte čosi - pre tie z vás, ktoré rady súťažíte

Ak nám napíšete, akú konzultáciu by ste chceli absolvovať so Slávkou Halčákovou, môžete vyhrať. Prečítajte si infočlánok, ktorý vám našepká, ako sa v odpovedi zorientovať a napíšte nám. Teda, ak by ste chceli vyhrať.

 

Teším sa na stretnutia s vami v online aj offline svete,

 

Katarína Mayer

Produkčná manažérka konferencie Prosperujte vďaka svojmu talentu

 

Editorka: Soňa Adamčík Borušovičová

Jazyková korektorka: Katarína Málková

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie