NEWSLETTER

 Realita našich snov

alebo

Ako sa rodia a rastú naše sny

 

Milé dámy, nezabudli ste snívať? Ste v nich dostatočne odvážne? Ako si sledujete kráčanie na ceste za ich plnením? Mnohé z nás sú v spojení so svojimi snami aj vďaka podporným skupinám, ktoré sme tento rok absolvovali s Gabi Revickou. Niektoré dámy by sa s vami rady podelili o ich cestu, kde boli na začiatku a kam sa posunuli. Či sú bližšie k naplneniu svojich cieľov alebo ich to posunulo nečakane úplne inam. Zároveň tak chceme podporiť aj vás, aby ste mali odvahu a chuť za nimi kráčať.

Prijmite preto pozvanie na ďalšie networkingové stretnutie pred letom, ktoré by sme rady urobili formou besedy. Príďte sa inšpirovať, pozdieľať svoje skúsenosti, spoznať sa s novými zaujímavými ženami a byť tak bližšie k sebe. Postupne vás budeme informovať o účastníčkach besedy.

Vybrali sme pre nás čarovný dátum a stretneme sa na obľúbenom mieste - v Monsters café & bar. Tešíme sa na vás opäť offline.

Realita našich snov - júnový networking E-žien - 6. 6. 2019

 

Naše ďalšie aktivity

 

Gabi RevickáŽenské zdieľania – pravidelné pondelky s Gabi V Bratislave

Zdieľanie je dôležitá ženská potreba. Na rozdiel od mužov je pre ženy táto potreba nevyhnutná. Hovorí sa, že sa vďaka nej dožívajú ženy vyššieho veku. Ak sa ho majú dožiť, tak optimálne s najvyššími kvalitami života, aký život umožňuje. Naopak, dožiť sa vysokého veku, bez kvality života, nič príjemné nikomu neprináša. 

Ak máte pocit, že vám podobné stretnutia so ženami chýbajú, prijmite našu pozvánku. Čaro týchto stretnutí je aj v tom, že nejde o veľké skupiny. 

Začíname už 27. 5. 2019 - pridáte sa?

 

Autorský workshopAutorský workshop vo Vílove – 29. 5. – 31. 5. 2019

Pozývame vás na mimoriadne komorný pobytový workshop pre autorov (2 - 5 osôb). Počas troch dní a dvoch nocí, budete v prostredí, v ktorom vám ponúkneme priestor na písanie, aj priestor na čítanie úryvkov vašich rukopisov alebo úryvkov z diel autorov, ktoré radi čítate a ktoré vás inšpirujú. Budete mať priestor oddychovať aj písať.

Tento workshop je určený rovnako pre autorov, ktorí vedia, o čom budú písať knihu, aj pre autorov, ktorí sa chcú rozpísať a hľadajú techniku, ktorá by ich v naštartovaní písania podporila. Nie je zameraný na vopred určené žánre, prispôsobíme ho na mieru pre prihlásených účastníkov. Keďže je skutočne len pre pár osôb, môžeme sa vám venovať veľmi špecificky.

Urobte si víkend cez týždeň pre písanie knihy. Na výber až tri termíny.

 

Maľovaný stolčekCelodenný workshop – Maľovaný stolček – 1. 6. 2019

Pozývame vás na kreatívny pobytový therapy workshop do prírody. Ak sa chcete dozvedieť, ako pracovať s tými najkrajšími a univerzálnymi farbami Annie Sloan Chalk Paint™, ako si kreatívne pretvoriť svoj priestor domova vďaka nim a zároveň mať príjemnú spoločnosť v prebúdzajúcej sa prírode, ani neváhajte :-).


Sme veľmi rady, že úspešná lektorka pre maľovanie s farbami Annie Sloan Chalk Paint™ - Eva Kyselovičová www.navidieku.sk vás príde osobne previesť do tohto čarovného sveta. Workshop bude komorný, preto si zabezpečte svoj priestor pre seba a váš "šamrlík" čím skôr.


Je tak nádherné, potešovať dušu kreativitou. Počúvať pri tom hudbu alebo spievať. Alebo len tak byť.

Posledné dve miesta! Maľujte s nami:)

 

Biznis randeBiznis rande s E-ženami – 13. 6. 2019

"Bolo to pre mňa veľmi príjemné stretnutie v kruhu úžasných žien, ktoré si skutočne žijú svoj sen. Ďakujem za inšpiráciu, nové nápady, pohľady a hlavne za poznanie, že sen či túžba človeka sa dá skutočne pretaviť do reality. Ešte raz Merci milé E-ženy. " účastníčka Zuzka

Aj vy sa môžete s nami porozprávať o možnostiach vášho podnikania na našom spoločnom „rande“ :) Vieme vám poskytnúť veľmi cenné a užitočné informácie, priblížime vám, ako naše združenie funguje, čo vám vie ponúknuť, kam vás nasmerovať. V júni máte možnosť čerpať skúsenosti od spolukoordinátorky E-žien Tamary Osaďanovej, zakladateľky originálneho e-shopu a zážitkovej donáškovej služby raňajok a brunchov - www.bruncher.sk.

Prídete na naše "rande"?

 

E-ženy sú organizátorom workshopov Mirandy GREY na Slovensku – 14. 6. – 16. 6. 2019

Celodenný Red Moon Workshop na ktorom budeme objavovať ženský cyklus. Dozviete sa, ako fungujú jednotlivé fázy ženského cyklu a ako s nimi pracovať v bežnom živote.

Moon Mother Training workshop (Mesačná Matka), je žena, ktorá sa rozhodla, že na svojej ceste životom chce naďalej šíriť posolstvo ženskej sily a sprevádzať tak iné ženy k ich uzdraveniu. Je svetlom pre iné ženy.

 Miranda Grey

 

Tento newsletter neprešiel jazykovou korektúrou.

Realizačný tím OZ E-ženy www.ezeny.sk

Táto stránka používa cookies. Viac info