Klub Literario

Cieľ:
Našim cieľom je poskytnúť čo najširšiu informačnú podporu autorom. Prinášame sériu workshopov, na ktorých predstavujeme odborníkov z literárnej oblasti, zo žurnalistiky, filmu, divadla, zo sveta internetu, atď.

Ako pracujeme:
Podpornými aktivitami našej autorskej školy sú besedy, ktoré robíme primárne so spisovateľmi a s ľuďmi z oblasti literárneho sveta. Podpornou webstránkou Literaria je www.literario.eu

Akým témam sa venujeme a v čom vieme byť podporou:
Ako písať blog, príbeh, knihu, Ako pripraviť rukopis, Ako vydať knihu cez vydavateľstvo/vo vlastnej réžii, Ako napísať rodovú knihu, Ako robiť rozhovory, Najčastejšie chyby začínajúcich autorov, Marketing knihy, Krst knihy, Ako si pripraviť krátky scenár k vlastným videám, alebo vlastným eventom, Ako písať atraktívne texty pre internetové stránky, portály, médiá, Ako vydať knihu v zahraničí. Ako nájsť správneho prekladateľa, Ako vytvoriť dôveryhodné postavy, ako ich viesť, Ako správne a pútavo tvoriť dialógy?

Kde vidíme možnosti spolupráce:
Radi by sme do nášho KLUBU Literario prizvali všetkých, ktorí si vedia predstaviť networking, čiže spoluprácu offline aj online. Ak napríklad máte webstránku s príbuzným zameraním, alebo vás zaujímajú naše aktivity, prípadne, ak máte záujem zviditeľniť seba a svoj biznis prostredníctvom niektorých našich aktivít ( workshopy, besedy, krsty kníh), ak potrebujete poradiť s textami na svoje prezentačné materiály, na svoju webovú stránku, alebo si chcete vyskúšať, aké to je, dať svoje myšlienky na papier a tvoriť.

 

Líderky Klubu Literario:

  • poradenstvo pre podnikateľky emočný koučing poradenstvo autorom rukopisov poradenstvo - ako založiť cestovku hlavná koordinátorka OZ E-ženy

  • poradkyňa OZ Eženy koučing PR a komunikácia

Členky Klubu Literario:

                              Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

Naše off-line aktivity

Ako podnikať a Ako prosperovať vďaka talentu - 29.03.2017

Raňajky s E-ženami v Bratislave - 12.4.2017

Celodenný workshop Ako napísať knihu - 20.4.2017

Informačný seminár Virtuálne asistentky a umenie delegovať - 22.4.2017

 

Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne. 

 

                          

 

 

 

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie