Vaše referencie k našim aktivitám

Chcela by som sa zo srdca poďakovať OZ E-ženy, za príležitosť stať sa jednou z vás. Chcem sa veľmi pekne poďakovať Niki a GabiZuzana Oršulová za výborné vedenie kurzu Virtuálna asistentka, vďaka ich ľudskému prístupu som pochopila všetko, čo bolo obsahom kurzu. Pod vedením Gabi, som absolvovala aj certifikát a vďaka nej som mohla absolvovať aj iné kurzy napríklad: Ako písať texty pre web, 4x4 - pre štart a reštart vášho podnikania. Všetky kurzy boli skvelo vedené a plné hodnotných informácii. Veľmi ma bavilo počúvať konkrétne príklady z praxe, vďaka ktorým som lepšie pochopila témy kurzu. Obohacujúce pre mňa boli aj úlohy, po každom kurze, pretože na základe nich som si mohla vyskúšať teóriu v praxi. Gabi je úžasný lektor s fantastickými skúsenosťami a hlavne človek s veľkým srdcom.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem
S pozdravom Zuzana Oršulová
VirtualkaOrsulova.ezeny.sk

 

No a tento kurz detto, Viki, si tam taká profi a je to veľmi praktické, super, že si tam na kamere stále a zároveň všetko, čo robíš, vidno. Ďalší super príklad tvojej podpory, Gabi.

Pozdravujem vás :-)

Tami

Som si vedomá hodnoty, ktorú predstavuje samotná možnosť patriť do tejto výnimočnej spoločnosti žien a som vďačná, že Gabika so mnou stále počíta.

Zúčastnila som sa niekoľkých akcií usporiadaných E-ženami, vždy išlo o nesmierne príjemné prepojenia s inšpiratívnymi ženami.

V roku 2019 som prijala pozvanie E-žien na večer v Monsters cafe, kam som priniesla témy, ktorým sa venujem, a ktoré sa dotýkajú hlbokých rovín duše každej z nás.

Vnímam zmysel prinášať témy, ktorým sa venujem, do priestoru E-žien v podobe môjho sprevádzania, workshopov, článkov, diskusií a rada by som sa aktívnejšie podieľala na činnosti aby moje členstvo E-ženám dávalo zmysel.

Zuzana Bajkaiová

Členstvo v E-ženách mi prinieslo iba pozitívne veci. Podpora, networking, mám množstvo klientiek z E-žien, s ktorými spolupracujem už roky. Členstvo mi prinieslo tiež množstvo impulzov na rozvoj, niektoré som už využila, niektoré ešte na rozvoj čakajú.

Prinieslo mi aj možnosť "schovať" sa a nabiť baterky vo Vílove. Množstvo podnetov na rozvoj mňa ako osoby, ale aj podnikania.

Čo prináša moje členstvo E-ženám?

Snažím sa, aby moje členstvo prinieslo pozitívne impulzy, v prípade potreby profesionálne rady a podporu pre ostatné členky združenia v ich podnikaní.

Katka Serinová

Túžim byť súčasťou E-Žien aj ďalej! Je to pre mňa prijam nevyhnutnosť!

Dávate mi pocit slobody, otvárate mi dvere, ktoré som si myslela, že ich nikdy nebudem môcť otvoriť!

Bez Vás a vašej neustálej podpory by som nenapredovala!!!!!!

Michaela Haneková

 

Čo mi prináša členstvo v E-ženách?

Najmä inšpiráciu, ako sa vedia ženy vzájomne podporovať v rámci podnikania a celkovo. Hoci nie som veľmi aktívna členka, som vďačná, že som tu spoznala zaujimavých ľudí, s ktorými som v kontakte a vzájomne sa inšpirujeme (napr. Dáška Polievková).

Čo prináša moje členstvo E-ženám?

To je dobrá otázka:) Chcela by som povedať že viac, ale zatiaľ nie som jedna z tých aktívnejších členiek. No minimálne E-ženy informujem, ak robíme zaujímavú akciu (aj teraz v októbri 2019 chystám v rámci jednej spolupráce so spoločensky charitatívnou organizáciou jeden event, ktorý bude smerovaný pre ženy - ako zladiť rodinu, kariéru a seba), ktorá by ich mohla osloviť. Ked vidím na facebooku príspevok, kde sa pýtajú na odporúčania a viem dať, tak napíšem. Prepojila som jednu E-ženu aj s mojou známou, ktorá jej vypomohla na jednej akcii. Tak snažím sa aspoň takto po troške :) 

Simona Socratausová

Čo mi prináša členstvo v E-ženách a čo prinášam E-ženám ja?

Možnosť spolupráce. 

Moje skúsenosti a vedomosti formou zdieľania počas spoločných stretnutí s E-ženami.


Mária Kaliňáková

Čo mi prináša členstvo v E-ženách a čo prinášam E-ženám ja?

Keďže som virtuálna asistentka, som E-ženám vďačná za veľa. Veď nebyť workshopu pre virtuálky, asi by som s tým nikdy nezačala a už sa tomu venujem 2 roky a nemám v pláne skončiť.

Len ma mrzí, že popri práci a rodine nemám čas na stretnutia a akcie, ktoré E-ženy organizujú, snáď sa to časom utrasie a konečne sa na niektoré dostanem :)

Vďaka za to všetko, čo robíte. Držím palce všetkým E-ženy projektom a prajem úspešný rok. Ivana Kukanová

 

Čo mi prináša členstvo v E-ženách a čo prinášam E-ženám ja?

Priestor bližšie sa spoznávať so súčasnými a novými žienkami, členkami a bližšie spoznať aj to, čo robia a aké služby poskytujú. Priestor na nové spolupráce, vymýšľanie spoločných zaujímavých programov, ktoré môžeme ďalej ponúkať. Bezpečný priestor na vzájomné zdieľanie v podporných skupinách a podporu pri realizácii mojich úloh, plánoch a snov. Priestor pre realizáciu a hlavne ľudskosť, teplo, úprimné a dobré zámery, nové pohľady, vzdelávanie a posun.

Pomáham E-žienkam spoznať a uchopiť talenty a silné stránky, aby svoje podnikanie rozvíjali a podporovali s tým, čo majú silné. Aby našli ešte väčší zmysel a naplnenie vo svojich projektoch, dosahovali tak lepšie výsledky, pracovali s ľahkosťou, energiou, mali popri tom lepšie vzťahy ako sama so sebou, tak s okolím a žili šťastnejší a naplnenejší život :) Katarína Medvecová Plichtová

 

Čo mi prináša členstvo v E-ženách a čo prinášam E-ženám ja?

Možnosť uverejniť rozhovor na stránkach E-žien. Individuálne poradenstvo s Gabi ma inšpirovalo k písaniu príbehov z taxíka. Zaujimavé témy, inšpiráciu, stretnutia so zaujimavými ženami. Možnosť absolvovať workshop "Ako vydať knihu", kde som mala možnost stretnúť ľudí z danej oblasti, zároveň mi interaktívna práca na workshope dala možnosť nazrieť do vydavateľskej činnosti, stretnúť sa s ľuďmi, ktorých baví písanie a zároveň som mala možnosť dostať spätnú väzbu od odbornikov, čo ma v mojej tvorbe povzbudilo :-) Výhody na akciách.

Napísala som rozhovor s inšpitratívnou ženou, ktorý bol uverejnený na blogu E-žien. Mám rozpracovaný ďalší zaujimavý rozhovor, ktorý možem ponúknuť, tiež zľavy na moje služby, inšpiráciu, príbehy z taxíka, ktoré mám pripravené a v prípade záujmu ich môžem poskytnúť na uverejnenie. Blanka Králiková

 

Čo mi prináša členstvo v E-ženách a čo prinášam E-ženám ja?

Byť súčasťou komunity podnikavých žien je pre mňa inšpiráciou a takisto hnacím motorom rozvinúť moje nápady v praxi. Vďaka networkingu mám vybudovanú sieť kontaktov, ktoré v prípade potreby využívam a prepájam ďalej. Takisto mám možnosť cez webvizitku a publikované rozhovory byť prítomná v online svete. A patria sem aj osobné priateľstvá s niektorými členkami.

Pre E-ženy vytváram obsah na web. Iniciovala som rubriku písaných rozhovorov, kde nepravidelne prispievam. Zúčastňujem sa na niektorých aktivitách združenia. Prepájam členky s nečlenkami na individuálnej báze a šírim dobré meno E-žien v okolitom svete. Sledujem web/blog a v prípade nejasností kontaktujem adminky :) Evka Kopecká

 

Pre mňa sú E-ženy dôkazom toho, že aj v podnikaní je dôležitá vzájomná podpora, dôvera a city patria tiež k podnikaniu.

O ženách sa často hovorí, že sú príliš citlivé, ich rozhodnutia podliehajú citom, ale čo iné, než intuícia nám pomáha v tom, aby sme napredovali, aby sme našli nové cesty, spriaznené duše, spolupracovníkov a spolupracovníčky?

Ženy dlhé stáročia boli vychovávané k tomu, aby vzájomne súperili, aby nakoniec získali muža, pretože boli od neho závislé, nemohli mať vlastný majetok, nemohli rozhodovať o svojom osude. Preto nemohla existovať ženská solidarita. Až v 20. storočí mohli zobrať ženy svoj osud do svojich rúk. Postupne sa naučili ako ním narábať.

E-ženy sú krásnym príkladom ženskej solidarity, ktorá nás posúva ďalej. Som veľmi vďačná, že môžem byť súčasťou tejto komunity. Liliana Bolemant

 

Do Ežienok ma dotiahla Andrejka Trávničková a som jej za to veľmi vďačná! Úprimne, zo začiatku som bola veľmi rezervovaná a skôr som prostredie „okukávala", lebo byť na jednom miesto s toľkou masou žien .... Bála som sa. Zažila som totižto v nórskom Oslo ženskú (feministickú) konferenciu a tak som mala dosť veľký výkričník pred sebou :-D. No zbytočne. Dostala som sa do úžasného kolektívu žien, ktoré si navzájom pomáhajú, vypočujú si ostatné, poradia, pomôžu.

Milovala som (okrem organizovania) naše spoločné Roky E-žien. Bol to prekrásny event, na ktorý som sa vždy  veľmi tešila. Dozvedela som sa tam kopec zaujímavých a hlavne motivačných vecí a postretala som veľa zaujímavých žien. Vianočné stretnutia s nádychom tej pravej atmosféry zase dodali ten správny predvianočný punc.

V minulom roku sa mi to páčilo o to viac, ze sme akciu rozšírili o charitatívny rozmer a vďaka Eženám som zažila ten neopísateľný pocit darovať krásne dary rodinám, deťom a ženám, ktoré to v tej chvíli naozaj veľmi potrebovali. Ďakujem Eženám za povzbudenie, dodanie energie a spoluprácu, ktorú mi prostredie medzi Eženami prináša. Daša Luknárová

 

Hoci ma k E-ženám priviedol online svet, paradoxne ma najviac „bavia" ich off line aktivity. Už na prvých Raňajkách s E-ženami som spoznala ďalšie, podobne zmýšľajúce ženy, ktoré ma svojimi príbehmi inšpirovali a dodali odvahu k slobodnému podnikaniu. Hodinové poradenstvo s Gabi Revickou a Andreou Trávničkovou, vtedajšou ambasádorkou E-žien, bolo ďalším nakopnutím vpred. 

Obe ženy úžasným, nenásilným spôsobom „vydolovali" zo mňa moje predstavy a plány a samozrejme, dali tipy na ďalšie kroky i odporúčania pre spoluprácu s inými E-ženami. Každé Inšpiratívne stretnutie, akcia Rok E-žien, či stretnutia v rámci klubov E-žien mi priniesli možnosť spoznať veľa rozdielnych a predsa podobných žien. Všetky sme sa zhodli na tom, že aj keď pracujeme v rôznych oblastiach, cesta na spoluprácu sa dá nájsť všade. Je úžasné patriť do skupiny, kde si jednotlivé členky nezávidia, nesúťažia medzi sebou, ale naopak, sa podporujú.

Spomeniem len niektoré z nich, u ktorých som našla podporu: Nesvija Trepáčová, Veronika Bošková, Katka Serinová. E-žienky, som šťastná, že môžem patriť medzi vás. Žaneta Hrubá

 

Združenie E-ženy je mimoriadne vydarený networkingový projekt, kde je neustále vytvárané prostredie na vzájomnú spoluprácu medzi členkami.

Osobne nie som inovátorka, skôr mi sedí poskytovať podporu a konzultácie v mojej oblasti, a zároveň sa aj ja učím mnohé nové veci. Mne E-ženy dali priestor na čerpanie pozitívnej energie, nápadov na spoluprácu a tiež získanie nových kontaktov.

Veľmi sa mi páčia Inšpiratívne stretnutia, a tiež rôzne posedenia klubov, kde sa zoznamujem s jednotlivými E-žienkami, ich aktivitami. Napr. niektorým e-žienkam som už poskytla odborné konzultácie, v klube Hand made som skúsila predať nejaké produkty E-žien na Burzoblšáku, na oplátku som pre mojich klientov s E-žienkou Žanetkou Hrubou vymyslela darčekové hand-made mydielka, ktoré sú veľmi obľúbené. Petra Konárska má svojim e-bookom o lyžovaní inšpirovala k napísaniu e-booku o cestovnom poistení, ktorý aktuálne spracovávam. Možno tieto dve témy, ktoré spolu súvisia, nakoniec aj prepojíme marketingovo, či obchodne. Katarína Serinová

 

Najčastejšie e-ženám prinášam svoje koláče a spolu s nimi radosť a spokojné chuťové bunky. Rada by som e-ženám sprostredkovala svoje poznanie, že nič nie je dôležitejšie ako šťastná a oddýchnutá žena.

Zo strán e-žien sa rada nechávam inšpirovať príbehmi, ktoré súvisia s podnikaním, nápady a následné realizácie a najmä ma veľmi baví atmosféra, ktorú vie Gabika Revická navodiť svojou éterickou a vyrovnanou osobnosťou.

Byť e-ženou pre mňa znamená byť súčasťou odvážnych žien, ktoré sa neboja realizovať svoje nápady. Baví ma networking, považujem ho za dôležitú súčasť dnešného podnikania. E-ženy sú pre mňa priestor, kde ženy medzi sebou nesúperia, ale hľadajú možnosti, ako sa spojiť, ako si pomôcť, ako motivovať. Zuzana Frešo

 

Čo mi členstvo v E-ženách prináša?
Členstvo v E-ženách mi prináša zaujímave podujatia a rady na svojich stránkach a vo FB skupinách.

Čo prináša moje členstvo E-ženám?
Ako virtuálna asistentka E-žien pomáham so správou webu -hlavne pri riešení technických otázok vo floxe a spravujem webvizitky E-žien.

Soňa Hlavatá

Nikde inde, než medzi E-ženami, som nezažila takú silnú spolupatričnosť a vzájomnú podporu, networking a okamžité hľadanie možností, ako tej či onej žene pomôcť. Som si istá, že to takto vnímajú mnohé, ak nie všetky :)

Medzi E-ženy by som rada priniesla pozitívne myslenie, podporu a možno pár nápadov pre členky, ktoré to potrebujú. Pracujem ako korektorka, ale zároveň aj ako marketér a v poslednom čase som svoje portfólio rozšírila aj o headhunting. Tri zdanlivo nesúvisiace činnosti, ale majú jeden jednotiaci prvok.

Všetky tri ma nesmierne bavia a robím to s radosťou. A ja sama by som rada načerpala z tej pozitívnej energie, ktorá pri stretnutiach s E-ženami vždy priam iskrí. Možno aj pár podnetov, ako sa osobnostne rozvíjať ďalej. Katarína Málková

 

Byť E-ženou je pocta a zároveň zodpovedná úloha voči ostatným "kolegyniam." Konečne zmysluplný spolok žien, ktorý medzi sebou nesúťaží, ale sa podporuje.

V samotnej kooperácii tkvie sila a dosiahne sa omnoho viac.

Veď i ja som sa so zakladateľkou OZ E-ženy zoznámila cez kamošku, členku Zuzanu Frešo, ktorú poznám už takmer 20 rokov. Vraví mi: "Adela, idem práve z inšpiratívneho stretnutia, odporučila som ťa Gabriele, že rada píšeš. Máš sa jej ozvať, čaká ťa."

A tak som tu. Medzi vami. Adela Jasenovcová

 

O Občianskom združení E-ženy som vedela už dávnejšie, ale od bližšieho kontaktu s ním ma odrádzal fakt, že združuje ženy so zameraním na online podnikanie. Moja práca je, naopak, orientovaná práve na osobný kontakt so zákazníkom. Takže spolupráca s týmto združením pre mňa nemala nejaký osobitý význam. Ale čo sa má stať, stane sa. 

Keď som nedávno narazila na stránke časopisu Vitalita na informáciu o tom, že OZ E-ženy organizuje konferenciu na tému Prosperujte vďaka talentu, dala som si tú námahu a prelúskala som sa webstránkou združenia, pričom som zistila, že sú v ňom aj ženy, ktoré podnikajú offline. Keď som videla, že termín konania konferencie je ideálne načasovaný na piatok 19.5.2017,  teda v deň pred víkendom, keď som pracovne v Bratislave, brala som to ako jasné znamenie a registrovala som sa aj ako členka OZ, aj ako účastníčka konferencie. Daniela Maťuchová, celú referenciu si prečítate TU

 

Ďakujem E-ženy za včerajšie raňajky. Rada som vás spoznala, Danielka a Alenka.

Inšpiratívne stretnutie bolo naozaj nabité nápadmi a zaujímavými ženami, s ktorými som sa zoznámila, ďakujem za vaše inšpirácie a myšlienky.

Evka, Zuzana, Mirka, teším sa niekedy nabudúce.

 

PS: koláčik mi chutil, Gabi vďaka za všetko. Pekné sviatky. Dana Tomášová

 

Dnes je to práve rok, čo som bola úplne na mojej prvej akcii - roku ežien v BA v Monsters a zoznámila sa osobne s Gabikou a Andrejkou.

Je to zvláštne krásne, keď sa pozriem dozadu, vidím vás - dve úžasné ľudské bytosti, krásne ženy s obrovským srdcom a láskou. V hlave i v srdci mám už navždy uložené krásne momenty s vami. A vidím tam aj mnoho iných krásnych, silných a "prajných" žien.

Ďakujem za túto možnosť.

Ďakujem, Gabi, že si niečo takéto vytvorila a stále tvoríš. Ďakujem za Tvoju podporu (apropo okrem virtuálky, mám už aj stážistku:-), presne podľa mojich predstáv). Silvia Lidajová

 

Neustále sa ma pýtajú všetci, že čo ti Miri dali e-ženy, alebo napíš niečo o členstve v e-ženách, čo sú to tie e-ženy, že načo sa stretávate, čo je to za združenie.Nuž dámy - nikoho som nestretla, zbytočne chodíme na kávy, vypisujeme tu siahodlné emaily, čítame FB statusy, rozprávame sa o nezmysloch a zabíjame čas - takáto je zväčša predstava ľudí, ktorí sú združení v "rodičovskom združení". Kompletný opak je však pravdou pravdúcou.

Pred 4 rokmi sa mi nejakým zázrakom podarilo vyhrať s našim projektom jaspravim.sk - zarobte si na webe súťaž E-žena roka. Vtedajšia výhra, mediálny priestor partnera zoznam.sk, mi pomohol v úplných začiatkoch spropagovať myšlienku a dostať ju medzi ľudí a netajím sa tým, že určite je veľkým podielom na tom, že keď dnes oslavujeme 5 rokov, a pomohli sme zarobiť ľuďom viac ako milion EUR, máte E-ženy na tom obrovskú zásluhu.

V tom istom čase som stretla Zuzanu Beňovú, s ktorou sme sa stali priateľky a pomáhame si nielen v súkromnom, ale aj pracovnom živote. Barbara Buľubašová je ďalšia spriaznená duša, ktorá mi presvetľuje život. Gabriela Revická a Andrea Trávničková intergalaktické spojky, ktoré spájajú a prepájajú tam kde môžu.

Náhodné stretnutie s Bohumila Ďurišová, s ktorou sme začali spolupracovať a vidím, že to bude mega šikula :) Katarína Molnárová Šavelová, ktorá vyhrala E-ženy rok predo mnou sme sa opätovne prepojili
Jana Šimkovičová - kedy dáme kávu? :) Daja Turner šikulka, ktorá mi pomáha vizualizovať môj nový projekt a ešte veru budeme o nej počuť. Lucia Gomez znovuobjavená spolužiačka zo základnej školy ... to nevymyslíš. Niki Kolesár inšpiratívna supermama si môj vzor, Natália Kalacova Sultysova vďaka za komodu, presne sa mi hodí do priestoru.

Ženušky, ďakujem, že Vás mám vo svojom okolí a živote. Ďakujem, že pomáhate nám si pomáhať. Aj keď je to niekedy ťažké a padáme na hubu, vždy sa zodvihneme a fičíme ďalej. Mirka Števková

 

Za tých pár mesiacov som sa naučila veľa a veľa toho ešte neviem. Podnikanie si vyžaduje obrovskú vytrvalosť, krok po kroku každý deň. Vyžaduje si fantáziu, ktorú sa snažím po rokoch vo svojej hlave obnoviť. Vyžaduje si veľa premýšľania. Vyžaduje si víziu a dôvod. Z nuly totiž začínate budovať niečo.

Ďakujem všetkým E-ženám, že to tie roky ťahajú.

Ďakujem, že myslia inak a že moje myslenie sa aj vďaka nim postupne mení na to obrazotvorné, podnikateľské a vytrvalostné.

Ďakujem, že aj po rokoch môžu byť inšpiráciou pre ženy, ktoré sa na tento skok ešte teraz necítia, ale možno sa budú cítiť v budúcnosti a že ženám, ktoré váhajú na cestu za svojimi snami vykročiť,vytvárajú bezpečné, podporujúce a priateľské podnikateľské zázemie.

Petra Konárska - prečítajte si jej celý príbeh Kľukatá cesta k E-ženám 

 

Mne E-ženy zmenili život od základov!!

Zrúcali všetky vzorce, ktoré mi bránili "žiť" lepší život...

Spoznala som toľko skvelých ľudí, nie len žien, ktorí ma posunuli ďalej, že dnes naozaj ŽIJEM aj svoj SEN ... myslím, že to je jeden z dôvodov, prečo som súhlasila, že to poviem nahlas aj na Roku E-žien.

Valika Petrová

 

Súhlasím s Valikou, tiež mi e-ženy zmenili život, hlavne za posledné 2 roky, kedy je ten prístup omnoho osobnejší a prínosnejší.

Priniesol nielen biznis príležitostí a vzťahy, ale hlavne hlboké priateľstvá, nezištnú podporu, rady, múdrosti, vedenie a motiváciu. Je úžasné poznať, že so svojimi problémami či už v biznise alebo súkromne nie ste samy, že sa máte na koho obrátiť.

A smieť byť tiež prínosom pre ostatné ženy ma napĺňa vďačnosťou, že vás mám.

Teším sa na to, kam nás to ešte spolu zavedie, na nové tváre a vzťahy, ktoré to prinesie. Vstúpiť medzi e-ženy bolo pre mňa v biznise ale hlavne osobnej sfére jedno z naj rozhodnutí, nepreháňam. Tamar Osaďanová

 

Pred dvoma rokmi som bola k E-ženám skeptická, členstvo som si zakúpila len kvôli lacnejším školeniam. Avšak posledný rok cítim viditeľné zmeny. E-ženy nie sú už len naoko zoskupením.

Je úžasné, ako sa kruhy poprepletali a stretávam množstvo zaujímavých a fascinujúcich žien. Je úžasné vidieť, že naokolo sú ženy, ktoré sú aj dobrými matkami a manželkami, popri tom zvládajú vlastný biznis a navyše sú šťastné. Veľmi sa mi páči, ako Gabi s Andrejkou neustále vymýšľajú nové cesty, ako nás prepojiť. Je skvelé vidieť, že ženy, ktoré by v reálnom živote mali byť konkurenciou, sa spoja a vytvoria spoločný projekt, že sú ochotné pomáhať a povzbudzovať sa navzájom.

E-ženy sa nakopli neskutočným spôsobom a dúfam, že to bude pokračovať a vytvoríme spolu silnú komunitu e-žien. Veronika B. Krocková

 

Od e-žien cítim veľkú podporu vo všetkých smeroch, a nie je to fráza!

Posunuli ma tak, že som prekonala svoje vlastné limity.

Posúvaná som bola s veľkou láskou a rešpektom. Bola som prijatá s tým všetkým aká som a o to lepšie sa cítim sama vo svojej koži.

Lepšie sa mi rochní v samej sebe. Veľmi veľmi si to vážim a ďakujem!!!

A stretla som tu úžasných ľudí, ktorí sa stali mojimi priateľmi a je krásne cítiť ako sa kruh blízkych ľudí rozrastá. ĎAKUJEM!!! Adela Píšová

 

Od E-žien som sa naučila, aké je dôležité, aby sme nezabudli byť ženami.

A aké je dôležité byť hrdé na tú našu ženskosť.

Znovu som objavila silu ženskej energie!

Podpora a inšpirácia ktorá sa mi od Vás dostáva je neopísateľná!

A našla som veľmi silné priateľstvá na celý život!

 

Lucia Gomez

 

Pred rokmi mi E-ženy ukázali cestu a v časoch, keď som bola vo vzduchoprázdne som sa zázrakom dostala do komunity žien, ktoré žili rovnaké sny a riešili tie isté problémy, aké som mala aj ja – ako sa vymaniť sa z područia systému a vytvoriť si ten vlastný ale zároveň byť finančne nezávislá.

S fotografiou veľmi nezapadáte do štandardov korporácií a v tomto živote som chcela robiť jednoznačne to, čo ma baví, čo som vyštudovala a čo ma napĺňa. Medzi e-ženami sme riešili ako si vytvoriť webové stránky, čo je to SEO, marketing cez facebook, ako komunikovať s klientom, ako písať texty atď... vzájomná inšpirácia a rady skúsenejších členiek je to, čo vám otvára oči a nestíhate sa čudovať, čo s vami urobí ich nadhľad a pohľad do "zákulisia". Naučila som sa žiť s myšlienkami, že všetko je možné a za rozbitým nosom v prvý a druhý rok podnikania sa skrýva sloboda :)

Všetky, ktoré sme pred rokmi prišli medzi e-ženy, sme sa posunuli tisíce kilometrov vpred a to isté čaká každú členku, ktorá má sny a chuť byť každý deň o krok ďalej. Som úprimne vďačná, že som vás vo svojich začiatkoch stretla." Linda Kisková Bohušová

 

Ja som členkou od jari 2012 a E-ženy som si vygooglila - aj ja som chcela podnikať (nie len) na webe. O webe som vtedy vedela máličko a veľa som sa naučila sledovaním druhých. "Nové" E-ženy ma posunuli ešte viac, zrazu sa z nás vykryštalizoval kruh žien plný vzájomnej podpory a inšpirácie, pomoci a povzbudenia.

Už to nie je len o webe a SEO a počte návštevníkov na stránke, ale je to o našej individualite, našej duši, o nás, o ženách, so všetkým, čo k tomu patrí. Ja som prišla do E-žien ako zamestnanec, a postupne sa tu budujem ako majiteľ firmy a manažér.

E-ženy ma učia viac dôverovať, sebe aj iným, skúšať niečo nové, učiť sa v oblastiach, ktoré ma lákajú a bežne by som sa k nim ťažko dostala. Učia ma rozmýšľať inak. Spoznala som tu mnoho vzácnych a silných žien, ktoré ma inšpirujú, získala som kontakty, ktoré by som nemala, otvorili sa mi mnohé dvere, ktoré by sa mi otvárali veľmi ťažko alebo vôbec.

Som aj vďačná, že som poctená dôverou vidieť E-ženám "do čriev" ako virtuálna asistentka. Je to obohacujúca skúsenosť. Bohumila Ďurišová

 

S E-ženami sa mi žije tak ľahko, veselo, povznesene, napínavo, s očakávaním, skrátka spokojne. Niet nad to, keď je duša šťastná.

E-ženy pre mňa prínosom sú - pri projekte Rok E-žien si užívam tú pred-radosť, že kedy tá ďalšia séria zaujímavých žien už príde. Ledva sa dočkám.

Tento "seriál" je užitočný, posilňujúci, náučný, etický, školiaci inak - je to pravá škola ženského života. Obe moderátorky ho vedú na úrovni.

Mária Karlubíková

 

Určite vítam aktivitu porád už zabehnutých členiek. 

Uvádzam 3 benefity členstva, ako ich ja vnímam: inšpirácia pre vlastné podnikanie, prepájanie sa kontaktov neuveriteľných žien, vzájomná podpora členiek.

Žiadne iné takéto združenie nepoznám, ktoré by to takto robilo.


Dagmar Sliacka

 

Som veľmi rada, že som sa stala členkou E-žien, za tú krátku chvíľu som stihla spoznať pár žien, s ktorými už som začala aj spolupracovať, vytvorili ste úžasné prostredie pre nás, od prvej chvíle sa s vami cítim výborne!

Veľmi vám držím palce, prajem veľa energie, chuti a inšpirácií , aby ste mohli inšpirovať nás :-), je mi veľkým potešením, že som medzi vami :-) 

Zuzana Fecková Ondrišová

 

Prečítajte si aj Referencie z eventu Rok E-žien

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie