Semináre a workshopy vo Vílove

.

 • Anti-prokrastinačný workshop vo VÍLOVE

   

  Nie, naozaj na ňom nebudeme prokrastinovať. Najprv si povieme, aký má každý z nás plán práce pre naše spoločné dni. Na určitý čas si vypneme mobilné telefóny a absolútne obmedzíme akékoľvek spojenie s internetom, aby sme sa vedeli sústrediť na tvorbu. Tvoriť budeme spravidla v čase od 9tej hodiny ráno do 17tej popoludní.Svoju kreativitu podporíme prostredím vznikajúceho sídla E-žien, v lone čarokrásnej prírody. Počas dňa si urobíme príjemné prestávky na dobré jedlo, ktoré si spoločne pripravíme a na krátke prechádzky Vílovom. Na konci dňa si prečítame, alebo povieme (závisí od vašich projektov), čo sa nám podarilo urobiť. Svoju kreativitu možno otestujete aj na zútulnení sídla E-žien :) Večer – voľná zábava, kreativite sa medze nekladú.

 • Pobytový workshop – maľovanie s Annie Sloan Chalk Paint™

   

  V piatok začneme večerou a zoznámením, privítame vás s pohárom dobrého vína a budeme sa rozprávať o tom, čomu sa venujeme, čo nás priviedlo a s čím by sme radi odchádzali. V sobotu doobeda bude prebiehať prvá časť workshopu s Evou Kyseľovičovou, po obedňajšej prestávke spojenej s priestorom pre krátke vypnutie vo dvore alebo v lesíku, budeme pokračovať a maľovať svoj kúsok nábytku. Odborná časť a účasť Evy Kyseľovičovej končí pred večerou. Večer budeme venovať vašim nápadom, čo by ste vytvorili vo Vílove, keby to nebola otázka peňazí. Bude to veľmi príjemná a kreatívne atraktívna časť workshopu, ktorá sa ujala v našej komunite aj v iných súvislostiach pri práci so snami a plánmi. Podľa skladby účastníkov prispôsobíme večerný program vo Vílove a končiť budeme raňajkami nasledujúce ráno.

 • 5x5 s Gabi Revickou - podporné skupiny pre podnikanie

   

  S autom, ktoré má pohon 4x4 sa dostaneme ľahšie na menej dostupné miesta. 5x5 je názov pre workshopy, ktoré nám vďaka intenzite piatich po sebe nasledujúcich stretnutí efektívnejšie pomôžu vytvoriť cestu k naplneniu našich zámerov.

  Optimálnym výsledkom je ten, ktorý vám prinesie spokojnosť. Zrejme budete očakávať, že ním bude naplnenie vášho cieľa, ale nemusí to tak byť. Niekedy sa na výsledok príliš upíname. Na našich stretnutiach preto budeme preberať aj to, čo sa deje na ceste k jeho dosiahnutiu. Rozhodne však môžete očakávať výsledok, ktorým bude poznanie, aké kroky sú potrebné pre dosiahnutie vášho cieľa a ako ich spájať s reálnymi termínmi a rozhodnutiami.

 • Rodinné konštelácie s Jasminou Ivanovič

   

  Čo sú rodinné konštelácie a v čom môžu zlepšiť vaše vzťahy? Ide o metódu, vďaka ktorej môžete jasnejšie a bdelšie vidieť vzťahy vo vašom živote. Je celkom prirodzené, keď sa na javy pozeráme zvonka ako pozorovatelia. Dokážeme mať jasnejší pohľad na veci a udalosti, ktoré sa nám bežne zdajú ako absolútne nepochopiteľné. Zrazu vnímame súvislosti, prečo sa k sebe dve osoby správajú necitlivo, čo je za problémom to skutočné, z čoho môže prameniť a s čím sa spája. Na mnohé odpovede by naša racionálna myseľ neprišla, aj keby po nich bádala celé roky. Želáme vám zažiť rodinné konštelácie v bezpečnom prostredí so skúseným lektorom a postaviť si vlastnú rodinnú alebo inú vzťahovú konšteláciu tak, aby sa vám podarilo vidieť vzťahy vo vašom živote z inej perspektívy.

Táto stránka používa cookies. Viac info