Semináre a workshopy vo Vílove

Aktuálne realizované workshopy

 • Autorský workshop vo Vílove

   

  Pozývame vás na mimoriadne komorný pobytový workshop pre autorov pre 2-max 5 osôb. Počas troch dní a dvoch nocí, budete v prostredí, v ktorom vám ponúkneme priestor na písanie, aj priestor na čítanie úryvkov vašich rukopisov alebo úryvkov z diel autorov, ktoré radi čítate a ktoré vás inšpirujú. Budete mať priestor oddychovať aj písať. Ak nám počasie dovolí, doprajeme si písanie v prírode. Ak nie, rozložíme si stoly v interiéri pri kozube. Urobte si víkend cez týždeň - čas pre písanie knihy - čas pre vašu tvorbu. Tento workshop je určený rovnako pre autorov, ktorí vedia, o čom budú písať knihu, aj pre autorov, ktorí sa chcú rozpísať a hľadajú techniku, ktorá by ich v naštartovaní písania podporila.

 • Babojazdovo revival

   

  Chceme sa stretávať. Chceme sa spoznávať. Chceme zdieľať. Chceme sa prepájať. Výnimočná akcia pre všetky E-ženy, ktoré túžia venovať sa samej sebe a oddýchnuť si. A zároveň nemusieť riešiť, čo s deťmi. Týždeň plný tanca, spevu, maľovania, divadla, dôverných ženských zdieľaní a pohody. Zažijete „reštart" v prírode. Boli by sme veľmi rady, keby bol tento týždeň príležitosťou prepojiť sa s ďalšími skvelými ženami, so svojím vnútrom a zároveň so svojím dieťaťom. Spoločné aktivity, spoločné večery pri ohni, spoločné tvorenie. Deti sa budú hrať, behať v prírode a plynúť s rytmom našej skupiny. Vytvoríme „komunitu", kde múdrosť a nadanie všetkých žien, tvorí „domov" a bezpečné miesto pre náš rozvoj, rovnako aj rozvoj našich detí.

 

 

Workshopy realizované v minulosti

 • Anti-prokrastinačný workshop vo VÍLOVE

   

  Nie, naozaj na ňom nebudeme prokrastinovať. Najprv si povieme, aký má každý z nás plán práce pre naše spoločné dni. Na určitý čas si vypneme mobilné telefóny a absolútne obmedzíme akékoľvek spojenie s internetom, aby sme sa vedeli sústrediť na tvorbu. Tvoriť budeme spravidla v čase od 9tej hodiny ráno do 17tej popoludní.Svoju kreativitu podporíme prostredím vznikajúceho sídla E-žien, v lone čarokrásnej prírody. Počas dňa si urobíme príjemné prestávky na dobré jedlo, ktoré si spoločne pripravíme a na krátke prechádzky Vílovom. Na konci dňa si prečítame, alebo povieme (závisí od vašich projektov), čo sa nám podarilo urobiť. Svoju kreativitu možno otestujete aj na zútulnení sídla E-žien :) Večer – voľná zábava, kreativite sa medze nekladú.

 • Pobytový workshop – maľovanie s Annie Sloan Chalk Paint™

   

  V piatok začneme večerou a zoznámením, privítame vás s pohárom dobrého vína a budeme sa rozprávať o tom, čomu sa venujeme, čo nás priviedlo a s čím by sme radi odchádzali. V sobotu doobeda bude prebiehať prvá časť workshopu s Evou Kyseľovičovou, po obedňajšej prestávke spojenej s priestorom pre krátke vypnutie vo dvore alebo v lesíku, budeme pokračovať a maľovať svoj kúsok nábytku. Odborná časť a účasť Evy Kyseľovičovej končí pred večerou. Večer budeme venovať vašim nápadom, čo by ste vytvorili vo Vílove, keby to nebola otázka peňazí. Bude to veľmi príjemná a kreatívne atraktívna časť workshopu, ktorá sa ujala v našej komunite aj v iných súvislostiach pri práci so snami a plánmi. Podľa skladby účastníkov prispôsobíme večerný program vo Vílove a končiť budeme raňajkami nasledujúce ráno.

 • 5x5 s Gabi Revickou - podporné skupiny pre podnikanie

   

  S autom, ktoré má pohon 4x4 sa dostaneme ľahšie na menej dostupné miesta. 5x5 je názov pre workshopy, ktoré nám vďaka intenzite piatich po sebe nasledujúcich stretnutí efektívnejšie pomôžu vytvoriť cestu k naplneniu našich zámerov.

  Optimálnym výsledkom je ten, ktorý vám prinesie spokojnosť. Zrejme budete očakávať, že ním bude naplnenie vášho cieľa, ale nemusí to tak byť. Niekedy sa na výsledok príliš upíname. Na našich stretnutiach preto budeme preberať aj to, čo sa deje na ceste k jeho dosiahnutiu. Rozhodne však môžete očakávať výsledok, ktorým bude poznanie, aké kroky sú potrebné pre dosiahnutie vášho cieľa a ako ich spájať s reálnymi termínmi a rozhodnutiami.

 • Rodinné konštelácie s Jasminou Ivanovič

   

  Čo sú rodinné konštelácie a v čom môžu zlepšiť vaše vzťahy? Ide o metódu, vďaka ktorej môžete jasnejšie a bdelšie vidieť vzťahy vo vašom živote. Je celkom prirodzené, keď sa na javy pozeráme zvonka ako pozorovatelia. Dokážeme mať jasnejší pohľad na veci a udalosti, ktoré sa nám bežne zdajú ako absolútne nepochopiteľné. Zrazu vnímame súvislosti, prečo sa k sebe dve osoby správajú necitlivo, čo je za problémom to skutočné, z čoho môže prameniť a s čím sa spája. Na mnohé odpovede by naša racionálna myseľ neprišla, aj keby po nich bádala celé roky. Želáme vám zažiť rodinné konštelácie v bezpečnom prostredí so skúseným lektorom a postaviť si vlastnú rodinnú alebo inú vzťahovú konšteláciu tak, aby sa vám podarilo vidieť vzťahy vo vašom živote z inej perspektívy.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie