Deň E-žien

Pozývame vás na oslavu našich 10.-tych narodenín, naše občianske združenie má už 10 rokov!      

Náhradný termín nášho dňa E-žien včas upresníme. Pôvodný sme museli z dôvodu zastavenia organizovania podujatí zrušiť. O novom termíne vás budeme včas informovať (predpokladaný dátum je 5/2020).

 

Ak máte záujem prísť a nie ste ešte prihlásená, napíšte nám! 

Týmto vyzývame naše členky, sympatizantky aj sympatizantov, aby nám poslali r viet alebo fotografií, ktorými by mali chuť vyjadriť, čo pekné s nami zažili. Ak by ste mali priestor napísať nám, ako vás vaše pády posunuli vo vašom raste, veľmi sa vašim príspevkom potešíme, možno ich aj zverejníme, a to bez ohľadu na to, či ste členkou nášho združenia alebo nie.  Zaujíma nás, ako to máte vy. A samozrejme, pokiaľ to váš čas umožňuje, potešíme sa, keď medzi nás prídete.

Mimochodom, ak vás zaujíma, ako sa nám podarilo vytvoriť, udržať a financovať naše združenie, dávame vám do pozornosti náš článok: Ako založiť občianske združenie a udržať ho živé a funkčné.

 

                                               NARODENINOVÝ PROGRAM

Prvá časť

13:00 - 13:30 Meditácia, ktorú povedie Slávka Halčáková, naša čestná členka

13:30 - 13:45 Slávnostné privítanie s Luciou Gomez, úvodné slová od Gabi Revickej - a ako vznikli Raňajky s E-ženami a naše podporné skupiny s Viktorijou Maestrenko (salon Viktorija) a Beatou Čunderlíkovou z (majiteľka B-fit)

13:45 - 14:45 Pády, vďaka ktorým sme narástli

Diskusiu s Danielou Tejkalovou, Zuzanou Slováčkovou, Zuzanou Frešo, Kamilkou TrávničkovouMáriou Závodnou povedie Gabriela Revická a Tamara Osaďanová


14:45 - 16:45 Networking a predstavenie všetkých účastníčiek akcie povedieme spolu s Erikou Makarovou a pár slov o našich talentoch od Kataríny Medvecovej

 

Druhá časť

17:00 - 17:45 Priestor pre rozhovory pri hokkaido polievke so zázvorom a kokosovým mliekom a s rozpekaným belgickým pečivom a morzzarellovým bazalkovým pestom

17:45 - 18:00 Predstavenie hotela a možnosti spolupráce pre E-ženy

18.00 - 19:30 Rozhovor o vzťahoch, zámeroch, pravde a koreňoch s naším hosťom pre E-ženy - Vladimírom Červenákom, etikoterapeutom, malú ochutnávku rozhovoru nájdete TU :)

 

Tretia časť

19:30 Ukončenie formálnej časti programu a voľné rozhovory pri hruškovom koláči s madľami

21:30 Koniec


Dress code: Oblečenie, v ktorom sa cítite krásna. Ďeň E-žien je predsa tiež deň žien:)

Jedlo: Počas prvej časti bude k dispozícii káva a počas celého eventu džbány s vodou a mätou. Jedlo bude ľahké, chutné, vegetariánske od výborného kuchára.

 

Cena:

35 EUR pre členky OZ E-ženy a ich priateľky

57 EUR pre nečlenky - pokiaľ máte záujem stať sa našou členkou a súhlasíte s etickým kódexom nášho združenia, odporúčame vám stať sa ňou do 10.3.2020, kým platí omnoho viac výhod členského - infošky TU         

 

Miesto:

Hotel Premium Bratislava

 

Ak máte špeciálne otázky, pošlite nám ich na gabi@e-zeny.sk


Ak si už chcete čím skôr a záväzne rezervovať miesto, stačí vyplniť vaše údaje v Prihláške.

 

PRIHLÁŠKA NA DEŇ E-ŽIEN

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie