Realita našich snov

Realita našich snov

alebo

Ako sa rodia a rastú naše sny.

Milé dámy, nezabudli ste snívať? Ste v nich dostatočne odvážne? Ako si sledujete kráčanie na ceste za ich plnením ? Mnohé z nás sú v spojení so svojimi snami aj vďaka podporným skupinám, ktoré sme tento rok absolvovali s Gabi Revickou.

Niektoré dámy by sa s vami rady podelili o ich cestu, kde boli na začiatku a kam sa posunuli. Či sú bližšie k naplneniu svojich cieľov alebo ich to posunulo nečakane úplne inam. Zároveň tak chceme podporiť aj vás, aby ste mali odvahu a chuť za nimi kráčať.

Prijmite preto pozvanie na ďalšie networkingové stretnutie pred letom, ktoré by sme rady urobili formou besedy. Príďte sa inšpirovať, pozdieľať svoje skúsenosti, spoznať sa s novými zaujímavými ženami a byť tak bližšie k sebe.

Vybrali sme pre nás čarovný dátum 06.06.2018 od 17:30 - 19:30 hod. v obľúbenom Monsters café & bar. Tešíme sa na vás opäť offline.

Hosťkami na pódiu, ktoré sa s vami podelia o svoje príbehy sú:

Martina Mareková Kuipers a Erika Makarová - možno sa dozviete, ako vzniklo ich spojenie:)

Lucia Langová

Iveta Hruščová

Katka Medvecová Plichtová

Mária Závodná

Žaneta Hrubá

 

Cena: 5 Eur pre členky OZ E-ženy, 8 Eur pre nečlenky (o výhodách členstva sa viac dozviete TU)

Prihláste sa prosím cez formulár nižšie :)

 

Naše ďalšie blízke aktivity

Ženské zdieľania - pravidelné pondelky s Gabi v Bratislave - začíname v pondelok 27. 5. 2019 - pre všetky z vás, ktoré  máte pocit, že vám chýbajú "zdieľacie" stretnutia so ženami, možnosť prebrať čo sa deje, čo s tým, ako z toho von... Čaro týchto stretnutí je aj v tom, že nejde o veľké skupiny.

 

Autorský workshop v prírode - 29. 5. až 31. 5. 2019 - pre všetkých, ktorí vedia, o čom budú písať knihu, aj pre tých, ktorí sa chcú rozpísať a hľadajú techniku, ktorá by ich v naštartovaní písania podporila :)

 

Krásny a farebný Workshop Maľovaný stolčke vo Vílove - 1. 6. 2019 - namaľujte si svoj stolček podľa vlasnej fantázie a chuti, s podporou odborníčky na dekoratívne farby Annie Sloan Chalk Paint :)

 

Biznis Rande s Tami v Bratislave - 13. 6. 2019 - oživte svoj talent, dovoľte si žiť svoj sen a nielen snívať o živote. Robte to, čo vás baví a prosperujte vďaka svojim talentom. Prídite sa inšpirovať na „rande" :)

 

Babojazdo tábor pre maminy s deťmi vo Vílove - 22. 7. až 27. 7. 2019 - týždeň plný tanca, spevu, maľovania, divadla, dôverných ženských zdieľaní a pohody. Zažijete „reštart" v prírode spolu so svojimi deťmi o ktoré bude s láskou postarané:)

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie