D,Ď

Bohumila Ďurišová

Bohumila Ďurišová

Oblasť podnikania:
osobný rozvoj, poradenstvo osobného charakteru, farebné terapie, virtuálna asistentka

Moja webstránka:

www.bohumila.eu

www.nadherna.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu: 
Počítače a internet mi boli blízke už od strednej školy a považujem ich za silný komunikačný kanál. Podnikať som chcela vždy, už na strednej škole sme so spolužiakmi chceli firmu na optimalizovanie webových stránok (rok 1999), ale veľmi dlho mi trvalo, kým som nabrala odvahu. Som však vďačná za svoje skúsenosti zo zamestnaní, ktoré teraz viem využiť.

Čomu som sa venovala pred podnikaním: 
Pracovala som vyše 10 rokov v oblasti telemarketingu, obchodu a zákazníckeho servisu v spoločnostiach typu IT, retail, a nakoniec námorná preprava.

Čo som vyštudovala: 
SPŠ, obor management elektrotechniky. Neustále študujem školu života. Zaujíma ma osobnostný rast, rozvoj, pozitívna motivácia. Mám tiež niekoľko kurzov a rekvalifikácií v oblasti zdravia a krásy. 

V čom podnikám teraz:
S kamarátkou a mojou obchodnou partnerkou Jankou Hornou sme začiatkom roku 2012 založili naše štúdio pre ženy, štúdio Nádherná, kde sa venujeme službám a produktom pre ženy - od masáží, cez relaxačné a harmonizačné terapie, po kurzy, semináre, pobyty pri mori a iné. Webová stránka je našou prezentáciou, informačnou tabuľou pre klientky.

Veľmi rada vymýšľam nové projekty, všetky svoje aktivity som sústredila pod web www.bohumila.eu

V ktorej časti Slovenska pôsobím: 
Momentálne fyzicky pôsobím najmä v Bratislave. Ale mám online klientov z celého Slovenska i Českej republiky, nakoľko pochádzam z Moravy.

Ako mi pomáha moje online podnikanie: 
Fyzicky v tom, že prináša peniažky a psychicky, že môžem zamestnávať hlavu a neustále sa rozvíjať. Online podnikanie mi dáva slobodu, môžem sa venovať sebe i svojej rodine vtedy, kedy chcem a potrebujem, pracovný čas si určujem sama a moje stránky mi robia reklamu vo dne v noci za mňa. :)

O mojej rodine: 
Som vydatá, máme malého synčeka, a k nemu máme ešte psíka a kocúra. :)

Iné moje pracovné aktivity:
Nakoľko som pôvodom Češka, občas prekladám z SK do CZ jazyka.  Taktiež spolupracujem na rôznych projektoch v oblasti zdravia a krásy, v oblasti reklamy a marketingu a som koordinátorkou virtuálnych asistentiek pre Eženy.sk

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Podnikanie je môj koníček. :) Najviac sa venujem synčekovi, ale tiež rada čítam alebo háčkujem. Chodím si pravidelne zacvičiť do posilňovne.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Zatiaľ stále podnikám "na čiastočný úväzok", ale neskutočne ma to napĺňa, stále sa učím niečo nové a motivuje ma to hľadať niečo nové a ísť dopredu.

Ciele, plány, priania, posolstvá: 
Mojim cieľom je pomáhať, učiť, motivovať, ukazovať cestu, otvárať druhým nové obzory a vízie a zároveň si tým zarábať na živobytie. Chcem sa neustále rozvíjať a dopľňať si vedomosti. Na prvom mieste je pre mňa sloboda ako stav duše. Moje online podnikanie mi v dosahovaní tejto slobody pomáha. 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie