O,Ó

Tamara Osaďanová

Tamara Osaďanová

Oblasť podnikania:
gastronómia - zážitková donášková služba raňajok a brunchov do postele a do práce

Moja webstránka:
www.bruncher.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Materská dovolenka a neutíchajúca potreba sebarealizácie popri dieťati, aby som si vedela sama menežovať čas, ktorý mu venujem, a aby ma môj syn počas svojho detstva vídaval viac ako 3 hodiny denne. Fakt, že sa podnikanie čoraz viac sústreďuje do online sveta, len prispel k rozhodnutiu založiť si netradičný e-shop.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Podnikať som začala na materskej dovolenke, predtým som pôsobila ako lektorka anglického jazyka a teamleaderka v jazykovej škole.

Čo som vyštudovala:
Pedagogickú fakultu - odbor Učiteľstvo pre 1. stupeň ZŠ

V čom podnikám teraz:
Okrem syna som na svet priviedla aj Bruncher - zážitkovú donáškovú službu raňajok a brunchov do postele či do práce, ktorá združuje ľudí, milujúcich raňajky a zdravé, kvalitné jedlo. Je ideálna pre niekoho, kto chce potešiť seba či svojich blízkych originálnym prekvapením ako vo filme a hneď zrána. Prinášame:
Brunch do postele - Predstavte si, že sa zobudíte, a vzápätí vám náš usmievavý kuriér zazvoní pri dverách s čerstvými, voňajúcimi raňajkami a kvalitným talianskym pressom, aby bol zážitok umocnený aj o rannú vôňu kávy. Alebo doprajte tento pocit svojmu partnerovi a vychutnajte si nielen jeho prekvapený výraz na vlastné oči, ale aj tie raňajky v posteli.
Biznis brunch - Radi si vychutnávate raňajky až v práci, alebo máte obchodného partnera, ktorému by ste sa chceli originálne poďakovať? Potom je Biznis brunch pre Vás to pravé. Je predsa skvelé vychutnávať si kúsok rána pre seba, keď iní prežívajú ranný zhon (a navyše s prázdnym žalúdkom!), no nie?

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
v Bratislave a blízkom okolí.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Mám víziu, že raz mi firma bude prinášať prostriedky na to, aby som svoj čas mohla tráviť s rodinou a počas toho zarábať :-), napĺňa moju potrebu sebarealizácie, dáva mi príležitosť spoznávať nových ľudí a nové výzvy.

O mojej rodine:
Podnikanie mi dáva možnosť zariadiť si čas podľa potrieb rodiny, môžem si so synom ráno dlhšie pospať, ak je ťažšia noc, odprevadiť do škôlky, popracovať a o 15:00 si ho vyzdvihnúť a prehodiť sa do role matky. Samozrejme to obnáša to, že večer, keď ho uspím, opäť sa na pár hodín stávam podnikateľkou. Som len v začiatkoch podnikania, takže v konečnom dôsledku v práci trávim viac času, ako by som bola niekde zamestnaná, ale mám víziu, že sa to časom zmení, a hlavne si to viem prispôsobiť. Keď mi napríklad ochorie syn, jednoducho s ním ostanem doma a riešim prácu popri ňom. Mám rada, keď sa venujem synovi a popri tom mi príde objednávka ;)

Iné moje pracovné aktivity:
Popri podnikaní ešte stále čiastočne učím anglický jazyk.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Všetok svoj voľný čas (ktorý je v začiatkoch podnikania taký vzácny) sa snažím venovať svojej rodine, radi chodíme do lesa načerpať sily z prírody, rada čítam a snažím sa nájsť si čas aj na športové aktivity.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie