J**

Ivana Jungová

Ivana Jungová

Oblasť podnikania:
poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu

Moja webstránka: www.ladalada.sk

Čo ma inšpirovalo k online podikaniu: komunikácia s ľuďmi, zdieľanie mojich plánov i plodov práce

Čomu som sa venovala pred podnikaním: vzdelávaniu, výchove detičiek v rámci materskej dovolenky, tancu a písaniu do časopisu Dieťa, Včielka a kníh

Čo som vyštudovala: Lekársku fakultu UK v Bratislave, Inštitút vzdelávania v arteterapii pri OZ Terra Therapeutica, kurz AuraSoma a v súčasnosti 1.školu tradičnej čínskej medicíny v Prahe

V čom podnikám teraz: V poradenstve v oblasti zdravého životného štýlu, ktoré prebieha jednak na skupinovej báze najmä ako skupinová arteterapia a ďalej na báze individuálnej - klient môže hlbšie spoznávať seba, svoju dušu cez arteterapiu a AuraSomu alebo sa venovať i liečbe svojho tela vďaka prírodnej medicíne, liečbe dotykom (shiatsu) a dychovým či pohybovým cvičeniam (odvodených od brušných tancov, strečingu a energetických cvičení).

V ktorej časti Slovenska pôsobím: V Bratislave.

Ako mi pomáha moje online podnikania: Sprístupňuje ľuďom moju prácu, môžu sa nad jej jednotlivými časťami zamyslieť v bezpečí domova.

O mojej rodine: Mám štyri krásne a zdravé deti vo veku od 14 do 4 rokov a žijeme spoločne v domčeku uprostred obrovskej záhrady plnej ovocných stromov a bylín na Záhorí.

Iné pracovné aktivity: Písanie kníh - boli mi vydané štyri knihy pre deti: O škriatkovi Bonifácovi (2007, vydavateľstvo Matice slovenskej), Čarovná starká Dobromila (2009, vydavateľstvo Matice slovenskej), Som človek! (2012, Lada s.r.o.), Víla Anabela a vodnék Vilém (2013, Lada s.r.o.). V súčasnosti sa venujem prvej knihe pre dospelých inšpirovanej mojim vnútorným zrením a príbehmi ľudí, s ktorými som prišla počas praxe do styku

Voľnočasové aktivity: tanec, vychádzky v prírode, bylinkárčenie

Pracovné výsledky môjho podnikania: spokojný klient :-), prípadne aspoň klient kráčajúci na Ceste :-)

Ciele, priania, posolstvá: plne obsiahnuť prítomný okamih bytia a naplniť počas Cesty Životom moju dušu nádhernými obrazmi, vôňami a zážitkami, ktoré ponúka jedine žitie na našej nádhernej planéte :-)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie