H,CH

Žaneta Hrubá

Žaneta Hrubá

Oblasť podnikania: Harmónia domova, feng shui, homestaging

Moja webstránka: www.yharmony.skwww.yharmony.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podikaniu: Prvotnou príčinou na začatie podnikania bol čas. Čas, ktorý mi chýbal, čas venovať sa rodine. Zamestnanecký pomer mi nedával na výber, či bol piatok alebo sviatok, nikoho nezaujímalo, že mám choré dieťa. Ale deti tak rýchlo rastú! Rozhodla som sa preto zmeniť pomer času, ktorý strávim s rodinou a čas strávený „zašitá" v práci.

Čomu som sa venovala pred podnikaním: Bola som verná svojmu vzdelaniu – farmácii.

Čo som vyštudovala: Odmalička som snívala o „miešaní mastičiek" a pomáhaní ľuďom. Tento smer som zvolila už na SZŠ, odbor farmaceutický laborant, potom som pokračovala na Farmaceutickú fakultu a po nej automaticky nasledovala práca v lekárni. Dlhé, dlhé roky...

V čom podnikám teraz: Lekárenstvo počas 15 rokov mojej praxe radikálne zmenilo svoju tvár. Práca s ľuďmi, poradenstvo, ustúpilo do pozadia, viac to bolo o obchodovaní a papierovaní... riešili sa viac vzťahy s poisťovňami ako so zákazníkmi. Aj preto som popri práci stále študovala a rozširovala svoje vedomosti v oblasti alternatívnej medicíny, homeopatie a základy tradičnej čínskej medicíny, až som sa prepracovala k Feng Shui. Keďže samoštúdium nebola pre mňa dostatočne vyčerpávajúce, absolvovala som niekoľkomesačný náročný kurz pre Feng Shui profesionálov, a odvtedy sa zdokonaľujem v praxi. Pripravujem projekty hlavne pre súkromné osoby, pomáham vytvárať priestory nabité pozitívnou energiou. Domov, v ktorom má každý člen domácnosti svoj kút, ktorý ho podporuje. Prešla som aj kurzom interiérového dizajnu, a tiež homestagingu, pretváram obytné priestory na želanie majiteľa a dodávam im „šmrnc" pred predajom alebo prenájmom.

V ktorej časti Slovenska pôsobím: Najmä v Bratislave a okolí, ale po dohode kdekoľvek na Slovensku. Po obhliadke na projektoch pracujem doma online :-)

Ako mi pomáha moje online podnikania: Pracovný čas si teraz viem prispôsobiť a zadeliť podľa potrieb zákazníkov, ale zároveň i potrieb mojej rodiny.

O mojej rodine: Som mamou dvoch krásnych a šikovných chlapcov. Ich rôznorodé záujmy si vyžadujú môj čas a organizáciu, ako zvládať všetky krúžky :-) Spolu s manželom žijeme v Bratislave. Najmä jemu som vďačná za to, že mi umožnil odísť z trvalého zamestnania, podporil ma v podnikaní a hlavnou mierou prispel k vzniku mojej webovej prezentácie.

Iné pracovné aktivity: Okrem prípravy interiérových projektov do elektronickej podoby, aby som nesedela stále za PC, vyrábam drobné drevené dekorácie, voňavé mydielka a darčekové predmety.

Voľnočasové aktivity: Svoj voľný čas sa snažím venovať svojej rodine, často podnikáme spolu malé výlety do prírody, ale rada zájdem aj s kamarátkami na kávičku či len tak posedieť k Dunaju...

Pracovné výsledky môjho podnikania: Verím, že čoraz viac spokojných zákazníkov :-)

Ciele, priania, posolstvá: Mojím cieľom je priniesť radosť do života a harmóniu do Vašich domovov...

*************************************************************************************************

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie