Ostatné články e-žien

Ostatné články e-žien

 • Ako podporiť kreativitu a vyhnúť sa vyhoreniu

  Kreatívne duše to majú v dnešnej dobe veľmi ťažké. Kladie sa na nich až príliš veľká zodpovednosť a očakávajú sa maximálne výsledky za minimálne náklady. Slovenská realita mnohých kreatívcov, ktorí na počkanie chrlia jeden dobrý nápad za druhým, dostanú len strohé poďakovanie, časom prípadne nechcený darček s názvom "vyhorení".

 • Cesta do duše vedie aj cez ticho

  "Viem byť ticho dlho, bezbolestne, sama aj v spoločnosti druhých ľudí. Vďaka introvertnej povahe mi to ide akosi ľahšie a nič ma to nestojí. Do konverzácie sa opäť zapojím, keď to uznám za vhodné. Čo však znamená byť v tichu organizovane som vôbec netušila." Ak ani vy, prečítajte si článok o poznaní od Evky Kopeckej.

 • Len tak sa tešiť, meditovať prácou, byť

  Občas si uvedomíme, že nám niečo chýba, a tak pre ten pocit pohody a oddychu ideme na rôzne wellness, meditačné alebo iné jogové pobyty. Napadlo mi, že by stačilo menej. Prísť do hôr, na vidiek, kde je tráva zelenšia, vzduch čistejší, ešte aj domáci ľudia sú iní, čas tu plynie inak. Prečo? Zamyslenie Zuzky Hanzelovej

 • Som na seba náročná alebo sa len nevzdávam

  Teraz po rokoch sa mi splnil sen a stala som sa členkou. Plánujem pripraviť gastronomické zážitky, podporiť začínajúcich podnikateľov, E- ženy a spolupracovať s nimi. Chcem vykonávať prácu, aby boli klienti so mnou spokojní. Článok Alenky Srogoňovej

 • Věnujme se sami sobě

  Odkaz od Aleny Vytřísalovej pre ženy-matky, aby nezabudli samé na seba a našli si popri starostlivosti o dieťa, rodinu a domácnosť aj čas pre seba.

 • Na dovolenku si vždy beriem knihu

  Rozhovor Evy Kopeckej s marketingovým riaditeľom PantaRhei Lukášom Bonkom.

 • Vnímanie priestoru

  Všetci máme skúsenosti s tým, že keď dlhodobejšie obývame priestor, po určitom čase už veľa vecí nevnímame.

 • Rozhovor s Luciou Carthy

  Lucie Carthy je priekopníčkou metódy The Work, ktorá je logickým sledom jednoduchých otázok, ktoré idú priamo k jadru veci, priamo k našej vlastnej pravde. Rozhovor pripraviala Blanka Králiková.

 • Čo je to Liečivé divadlo?

  Koncept Liečivé divadlo vznikal na mojej ceste „sebapoznaním k herectvu a herectvom k sebapoznaniu". Spája divadlo a osobný rozvoj. Vždy som vnímala divadlo ako spôsob svojej terapie. Článok Kristíny Sihelskej.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info