Webináre

IVE - Inštitút vzdelávania E-žien zastrešuje všetky vzdelávacie aktivity a eventy, ktoré naše občianske združenie pripravuje a realizuje.

Základným zámerom nášho OZ-ka je podporovať podnikateľky v ich e-podnikaní. Prostredníctvom našich eventov, podporných skupín, kurzov, webinárov prepájame a vzdelávame podnikateľky. Vytvárame prostredie pre podporu podnikania žien a pre start-upy.

Naše vzdelávacie aktivity a eventy

 • Legislatíva a cenotvorba pre virtuálne asistentky

  Čo všetko by mala vedieť virtuálna asistentka alebo online podnikateľka na začiatku svojho podnikania? Základné informácie o legislatíve pre online podnikanie a virtuálnu asistenciu a tipy o tom, ako si si nastaviť cenotvorbu - nevyhnutné informácie - ako spolupracuje virtuálna asistentka a podnikateľ. Webinár prináša odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám virtuálne asistentky posielajú. Ponúkame ho ako súčasť členského v OZ E-ženy.

 • Kurzy, ktoré môžete mať zdarma - Nestrať prácu, vzdelávaj sa a KOMPAS+

  Kurzy, ktoré môžete mať zdarma! Úrad práce prepláca kurzy, ak ste nezamestnaná, ZAMESTNANÁ, PODNIKATEĽKA, dokonca aj mamina na MATERSKEJ DOVOLENKE alebo RODIČOVSKEJ DOVOLENKE, dobrovoľne nezamestnaná a za určitých podmienok aj keď ste na dôchodku. Detailné informácie - AKO postupovať pri žiadaní kurzov a AKÉ kurzy ponúkajú E-ženy, nájdete v našom článku. Ak máte otázky, napíšte nám alebo ak máte otázok priveľa, môžete si objednať individuálnu konzultáciu.

 • Ako založiť cestovnú kanceláriu a cestovnú agentúru

  Ako založiť cestovnú kanceláriu alebo cestovnú agentúru a aký je medzi nimi rozdiel? Aká dlhá prax v cestovnom ruchu sa aktuálne vyžaduje? Nemáte dostatočnú prax a potrebujete poradiť s výberom zodpovedného zástupcu? V nasledujúcom článku nájdete užitočné informácie, ako založiť cestovnú kanceláriu a cestovnú agentúru, kde a ako ohlásiť živnosť, aj tip, ako nájdete zodpovedného zástupcu. Zároveň vám ponúkame poradenstvo pre cestovky

 • Biznis Brunch – Ako začať podnikať

  Pozývame vás na Biznis Brunch na Golfáči v Hrubej Borši. Odpovieme vám na otázky ohľadom podnikania pre ženy. Odnesiete si inšpirácie a tipy a triky o online podnikaní, o spolupráci medzi podnikateľkami, ako sa stať virtuálnou asistentkou, ako spolupracovať s virtuálnou asistentkou, ako rozbehnúť podnikanie na nete, informácie o legislatíve pre podnikateľov, ako fungujú podporné skupiny a rôzne infošky pre start-upy. A samozrejme, dobré kontakty na E-ženy!

 • Individuálne zdieľacie divadlo - arteterapia

  V situáciách, v ktorých sa občas ocitneme, nevidíme vždy aj riešenia. Niekedy s tým nič nerobíme a trápime sa Inokedy sa vyžalujeme blízkej osobe, no častokrát nepomôže ani to. Jedným z riešení je aj arteterapia - Zdieľacie divadlo . Zahráte si seba a dovolíte si vystúpiť z roly, ktorá vás trápi. Dokážete vidieť svoj problém, či situáciu z iných uhlov pohľadu. Rozpoznáte, čo za ním je a aký dar môže samotný problém priniesť. Nehráme pre publikum.Zdieľame.

 • Podporné skupiny pre ženy - sebarealizácia a osobný život

  Podporné skupiny podnikateľky, virtuálne asistentky, pre všetky ženy, ktoré riešia sebarealizáciu, sebalásku, sebaúctu. Stretnutia, ktoré sú efektívne a doslova podporné. Gabi Revická vedie ženské skupiny celé roky ((Gabi´s Support Groups). Nejde len o to, aby ste sledovali svoj podnikateľský zámer a profesionálny rozvoj, ale aby ste udržali súlad s osobným životom a prioritami. Aby žena ženou bola, aby sa vám podarilo prispôsobiť pracovný život osobnému.

 • Zdieľania s Gabi a E-ženami – women circle

  Hovoriť o sebe, zdieľať zážitky, klásť otázky z osobného alebo pracovného života, hľadať a nájsť cestu von zo stagnácie, či objaviť svoje silné stránky. Dôležitosť komunikácie medzi sebou a vzájomná podpora podnietili vznik nového konceptu - WOMEN CIRCLE. Nie je rozhodujúce, či ste podnikateľka. Našu podporu vnímame v tomto období ako poslanie a preto vás s radosťou privítame na BEZPLATNOM stretnutí, ktoré povedie Gabi Revická, nielen s E-ženami.

 • Ako sa stať virtuálnou asistentkou

  Ako sa stať virtuálnou asistentkou? Bezplatný webinár, na ktorom vám Niki Kolesar a Gabi Revická predstavia základné informácie o tom, čo znamená práca virtuálnej asistentky, čo všetko má vedieť virtuálna asistentka, koľko môže zarobiť, ako si môže nájsť klientov, aké nástroje a zručnosti by mali virtuálne asistentky ovládať. Na webinári, ktorý trvá 1,5 h a je zdarma! vám obe lektorky zhrnuli svoje know how a prinášaj rôzne príklady a príbehy VA z praxe.

 • Tréning pre profesionálne virtuálne asistentky I.

  Ako si overiť zručnosti virtuálnej asistentky v praxi? Ako posilniť svoje sebavedomie na ceste sebarealizácie VA? Ako má virtuálna asistentka začať spoluprácu s podnikateľom, čo všetko by mala vedieť, čo sa od virtuálnej asistentky očakáva? Gabi Revická vedie tento efektívny individuálny tréning, ktorý sme mesiace trénovali v praxi. Ide o testovanie schopností a posilnenie slabších stránok v realite podnikateľa. Pozývame vás do online tréningu...

 • Kľúčové informácie o kľúčových slovách

  Kľúčové slová pre váš web, obrázky, ale aj pre videá – individuálna konzultácia – ušitá priamo pre vaše texty a web stránku. Pokiaľ ste nezvykli používať kľúčové slová v správnom tvare alebo ste nevyužívali aj ďalšie nástroje pre podporu vašej webovej stránky tak, aby bola ľahko nájditeľná, tak vám naše informácie môžu priniesť radikálnu zmenu aj slušnú finančnú úsporu za vašu reklamu. Používaním správnych kľúčových slov ušetríte stovky eur za platenú reklamu...

 • Ako si zlepšiť pozornosť a pamäť? – online webinár

  Našu myseľ denno-denne zamestnávame podnetmi zo všetkých strán. Popritom všetkom sa od nás očakávajú úžasné pracovné výkony na 100%. Mnohí z nás fungujeme na overených aplikáciách alebo papierikoch, na ktoré si zapisujeme úlohy. Tréning, ktorý sme zamerali na koncentráciu, vám s týmto nekonečným zapisovaním vie pomôcť. Pozývame vás na online webinár Ako si môžete zlepšiť pozornosť a pamäť? so Zuzanou Hanzelovou.

 • Čo viem, čo chcem – baví vás, čo vás živí – mentoring

  Pozývame vás na 30 minútovú audio ukážku mentoringu s prvkami koučingu k službe Čo viem, čo chcem s Gabi Revickou a jej respondentkou, mladou českou podnikateľkou. Ak hľadáte odpovede na otázky, v čom začať podnikať, máte nový startup alebo zvažujete zmenu v zamestnaní, alebo riešite, ako vaše talenty a zručnosti prepojiť s vašou seba sebarelizáciou, ako sa začať živití tým, čo vás baví, podobné cvičenie vás má šancu priviesť k želaným odpovediam.

 • Time management, špeciálne pre ženy - online kurz

  Time management, špeciálne pre ženy - online kurz, vznikol na základe nového projektu, ktorý sme na Slovensko preniesli od úspešnej maďarskej online podnikateľky Vidi Rity. Získate tipy ako si zorganizovať čas, ako sa zbaviť zlodejov času, ako a koho požiadať o pomoc, keď nevládzeme, čo z nášho života vynechať a ako si usporiadať priority tak, aby sme mali čas aj pre seba. Naučíme vás, ako všetky tieto veci zosúladiť, vytvoriť rovnováhu a harmóniu.

 • Instagram pre absolútnych začiatočníkov - video kurz

  Ako sa naučiť používať sociálnu sieť Instagram? Prinášame vám video - kurz pre absolútnych začiatočníkov. Kurz, ktorý môžete pozerať dovtedy, pokiaľ chcete, kým fungovanie Instagramu naozaj pochopíte. Nemusíte sa opakovane pýtať žiadneho lektora ani nikoho iného, ako ktoré tlačidlo na Instagrame funguje, ako sa pridáva príspevok, príbeh a ako fungujú správy na Instagrame. Ide o časovo úsporný a vecný kurz, ktorý trvá 30 minút a má symbolickú cenu.

 • Prečo by sme mali používať kľúčové slová? Bezplatné video

  Na bezplatnom online kurze, ktorý vedú Gabi Revická a Zsanett Berec sa dozviete, prečo a ako treba používať kľúčové slová pre texty, obrázky a videá. Uvedú aj niekoľko príkladov z vlastného podnikania. Dozviete sa, ako dohliadať na voľbu správnych kľúčových slov, aká dôležitá je analýza vašej webovej stránky pomocou Google Analytics a Search Console a aký zmysel majú spriatelené weby. Využite možnosti, ktoré podporujú propagáciu vašej web stránky.

 • Koľko zarába virtuálna asistentka? video kurz

  Koľko zarába virtuálna asistentka? Ako si nastaviť svoju odmenu? Aké sú nároky podnikateľov na spoluprácu s virtuálkami? Ako riešiť legislatívne vzťah medzi VA a podnikateľom? Ako si nájsť klientov, keď ste virtuálna asistentka? Video kurz s Gabi vám prináša odpovede na najčastejšie otázky okolo príjmu VA, legislatíve a marketingu pre virtuálne asistentky a ako bonus, navyše získate hodnotnú konzultáciu pre nastavenie vášho cenníka s podnikateľom.

 • Ako písať texty pre web stránky - základy copywritingu

  Písanie článkov, príprava textov pre web stránky, základy copywritingu, ako robiť rozhovory pre web stránky, ako písať newslettre - dôležité zručnosti pre každého online podnikateľa a jeho tím. Kurz sa skladá z 3 častí, po každej dostanete zadanie, ktoré budeme spolu upravovať do želanej podoby. To znamená, aby mal text hodnotný obsah a aby v ňom boli vhodne použité kľúčové slová. Veľa sa naučíte, aj sa dobre zabavíte. Je to naozaj originálny kurz.

 • LinkedIN pre začiatočníkov - online kurz

  LinkedIN je náš nový online kurz pre úplných začiatočníkov, ktorí chcú spoznať silu tejto celosvetovej profesijnej sociálnej siete. Používateľmi sú súkromné osoby, špecialisti, manažéri, odborníci aj firmy. Prostredníctvom kontaktov, ktoré ponúka a ktoré si budujete, je vaša šanca nájsť si prácu, potenciálnych klientov a obchodných partnerov, v porovnaní s inými sociálnymi sieťami oveľa vyššia a môže tak ovplyvniť vaše uplatnenie alebo podnikanie.

 • Umenie delegovať - ako pracovať s virtuálkou

  Keď vediete firmu a potrebujete viac času na práce, vďaka ktorým zarábate, prichádza fáza, kedy je delegovanie nevyhnutnosťou. Virtuálne asistentky nemusíte zamestnávať, môžu vám svoje služby ponúkať ako živnostníčky. Zaujíma vás, ako si nájsť asistentku, ktorá vás odbremení od administratívy a ako s ňou začať spolupracovať? „Virtuálne asistentky sú už dlhé roky súčasťou môjho tímu a podnikanie bez nich si neviem predstaviť," hovorí naša lektorka.

 • Ako dopísať a vydať knihu - online webinár

  Ako dopísať a vydať knihu, marketing knihy, časté otázky začínajúcich autorov, ktorí potrebujú pomoc s dokončením knihy. Aký je postup, keď autor vydá knihu vo vlastnom vydavateľstve, akú má mať podobu rukopis, ktorý chce autor ponúknuť inému vydavateľstvu a čo je nevyhnutné, ak chcete vydať knihu vo vlastnej réžii? E-ženy a Autorská škola Literario podporili viacerých začínajúcich autorov. Možno budete ďalšou novou spisovateľkou, či spisovateľom.

 • 4 x 4 - podporná skupina pre štart a reštart podnikania

  Podporné skupiny 4 x 4 s Gabi Revickou - vhodné pre podnikateľ-ky, ktoré sú na začiatku podnikania alebo v období re-štartu svojho online podnikania, aj pre nové virtuálne asistentky.
  Ako sa skamarátiť s fejsbukom, ako získať nové kontakty v podnikaní, seba - prezentácia. Tento variant podpornej skupiny prebieha 4-6 týždňov podľa potreby skupiny a účasť je limitovaná pre 4-6 účastníkov maximálne.

 • Podnikateľské poradenstvo online

  Ak si želáte mať viac priestoru pre konzultovanie tém týkajúcich vášho podnikania a poradenstvo šité na mieru vášmu biznisu, ponúkame vám možnosť konzultácie z pohodlia vášho domova. Či už marketing, cestovný ruch, financie alebo literárna oblasť.  

 • Kurz písania pre autorov - spisovateľov

  Kurz pre autorov - spisovateľov vám ponúka informácie vďaka ktorým máte šancu sa naučiť, ako knihu napísať, dopísať a vydať. Lektorka Gabi Revická vydala niekoľko kníh, dve z nich sa dostali na všetky kontinenty sveta. Autorská škola Literario, ktorú vedie už vyše 9 rokov, podporila vznik nemalého počtu literárnych diel. Techniky, ktoré vo svojom kurze ponúka, sú absolútne originálne.

 • Ako začať písať - ako ďalej s rukopisom?

  Máte nápad a neviete, čo s ním? Ak to nie je startup, ale CHCETE NAPÍSAŤ KNIHU, s radosťou vám oznamujeme, že ste na správnom mieste. Pozývame vás na bezplatný úvodný webinár, na ktorom sa dozviete základné informácie o tom, ako začať písať knihu a ako pokračovať pri písaní knihy. Organizujeme ho v spolupráci s Autorskou školou Literario.eu, ktorá podporila vznik niekoľkých desiatok knižných diel slovenských autorov a možno podporí aj váš rukopis.

 • 6 x 6 - špeci podporné skupiny

  Podporné skupiny pre autorov, ktorí píšu knihu + pre tých, ktorí píšu texty a rozhovory pre web stránku a chcú trénovať + pre tých, ktorí sa rozvíjajú v jazyku, pre záujemcov, ktorí sa chcú zdokonaliť v adminovaní stránky vo WordPress. Ide o maximálne 6 člennú skupinu, ktorá sa pravidelne / neformálne stretáva (prevažne online). Cieľom skupín je napredovanie a nasledovanie programov, ktoré si účastníci pod vedením trénerky vopred nastavia. Naše podporné skupiny majú výborné výsledky!

 • Ako sa uživíš? Nie je ti večer smutno?

  Ako si zvládla rozchod, čo ti najviac pomohlo? Ako sa odpútať? Ako zvládnuť pocity a myšlienky po rozchode? Aký je tvoj život bez pôvodného partnera? Ako sa dá presadiť starý strom, zmeniť staré vzorce myslenia a nájsť v sebe silu pre veľkú životnú zmenu? Čo finančná nezávislosť, dokážeš sa o seba postarať? Nemáš strach, žiť sama? Hľadanie odpovedí na najčastejšie otázky po rozchode alebo rozvode. Gabi vás pozýva na odvážny prieskum - na ženské zdieľania.

Zaujímajú vás aj naše minulé aktivity? Nie je vylúčené, že workshop zopakujeme:)

V prípade záujmu nám napíšte na office@e-zeny.sk 

Workshopy realizované v minulosti

 • Online Coworking s Gabi a Zsanett

  Pozývame vás na stretnutia, ktoré sú unikátnou výhodou k vášmu členskému. Ide o obdobu antiprokrastinačného workshopu s cieľom podporiť vaše dobrozvyky a navzájom sa podporiť v dokončení úloh, do ktorých sa nám niekedy nie až tak veľmi chce.

 • Gabi's Support Groups – 5x5 Marketing srdcom

  Pozývame vás na sériu stretnutí v Bratislave, ktoré sú orientované na prácu s vašimi cieľmi. Pozrieme sa na ne z viacerých aspektov a využijeme klasické prvky koučingu a kvantovej fyziky.

 • Inšpiratívne online stretnutia

  Súčasná situácia núti podnikateľov premyslieť svoju stratégiu či smerovanie podnikania. V rámci online inšpiratívnych stretnutí sa na príklade jednej z vás pobavíme, ako zefektívniť podnikanie a nastaviť ho podľa aktuálneho charakteru trhu.

 • Miranda Grey - Moon Mother Training Workshop

  Moon Mother, v preklade aj Mesačná Matka, je žena, ktorá sa rozhodla, že na svojej ceste životom chce naďalej šíriť posolstvo ženskej sily a sprevádzať tak iné ženy k ich uzdraveniu. Je svetlom pre iné ženy.

 • Pobytový workshop – maľovanie s Annie Sloan Chalk Paint™

  Kreatívny workshop, na ktorom sa naučíte nielen základy maľovania nábytku, ale ponúkneme vám aj príjemné vypnutie v prírode, chvíľu na lúke zázrakov,  celodennú zdravú stravu a aj priestor pre zoznámenie sa s novými ľuďmi.

 • Miranda Grey - Red Moon Workshop

  Žijeme v dobe, kedy ženy túžia niečo vo svojom živote zmeniť. Už sme sa totiž dokázali vyrovnať mužom - ich výkonom a ich dosahovaniu cieľov. Zabúdame, že práve naša menštruácia a ženský cyklus je to magické kúzlo, vďaka čomu sme také odlišné od mužov.

 • Ako vydať a predať knihu?

  Pre písanie sa môžete rozhodnúť z rôznych dôvodov. Môžete písať poviedky, blogy, e-booky, rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ale môžete napísať román, novelu, cestopis, poéziu, texty pre webstránky či divadelnú hru. Alebo môžete napísať jednu z najcennejších kníh venovanú vašim potomkom - rodovú knihu.

 • Podporte svoje podnikanie cez vaše talenty

  Workshop je pre dámy, ktoré chcete byť úspešnejšie, šťastnejšie vďaka svojim talentom. Workshop je pre dámy, ktoré podnikáte alebo len chcete podnikať. Pracujete alebo chcete zmenu a hľadáte inšpiráciu.

 • Babojazdovo revival

  Chceme sa stretávať. Chceme sa spoznávať. Chceme zdieľať. Chceme sa prepájať. Výnimočná akcia pre všetky E-ženy, ktoré túžia venovať sa samej sebe a oddýchnuť si. A zároveň nemusieť riešiť, čo s deťmi. Týždeň plný tanca, spevu, maľovania, divadla, dôverných ženských zdieľaní a pohody.

 • Pobytový workshop - rodinné konštelácie

  Pozývame vás na pobytový workshop vo Vílove - rodinné konštelácie s Jasminou Ivanovič. Prvý večer budeme maľovať. Ak maľovať neviete, nenechajte sa odradiť.

 • Seminár Prijatie so Slávkou Halčákovou

  Väčšina z nás sme sa naučili, hlavne v situáciách keď zažívame rôzne nepríjemné pocity ako napr. strach a bolesť, chrániť sa pred týmito pocitmi a ich prežívaním.

 • Ako (sa) vedieť dobre predať

  Často premýšľate, ako sa predať na trhu plnom možností a zostať pri tom sama sebou? Ako sa dokázať kvalitne a pútavo odprezentovať, aby ste dokázali využiť príležitosti, ktoré sa vám ponúkajú?

 • Ako vydať knihu, kde vydať knihu

  Autorská škola Literario.eu, E-ženy a Panta Rhei vás pozývajú na večerný workshop. Absolventi našich workshopov majú ku každému workshopu zvýhodnené individuálne konzultácie súvisiace s procesmi tvorby ich knihy a zvýhodnenú cenu na ďalšie naše vzdelávacie aktivity.

 • 5x5 s Gabi Revickou

  5x5 je názov pre workshopy, ktoré nám vďaka intenzite piatich po sebe nasledujúcich stretnutí efektívnejšie pomôžu vytvoriť cestu k naplneniu našich zámerov. Optimálnym výsledkom je ten, ktorý vám prinesie spokojnosť.

 • Anti-prokrastinačný workshop vo Vílove

  Nie, naozaj na ňom nebudeme prokrastinovať. Najprv si povieme, aký má každý z nás plán práce pre naše spoločné dni. Na určitý čas si vypneme mobilné telefóny a absolútne obmedzíme akékoľvek spojenie s internetom, aby sme sa vedeli sústrediť na tvorbu.

 • Hľadáte virtuálnu asistentku?

  Chcete sa stať virtuálnou asistentkou? Hľadáte virtuálnu asistentku pre svoje podnikanie? Je tu pre vás workshop Gabi Revickej, ktorá si svoje podnikanie bez virtuálnych asistentiek nevie predstaviť.

 • Marketing srdcom, špeciálne informácie pre vaše podnikanie

  Najprv sa staňte značkou. Milujte, čo ponúkate. Vytvárajte príbeh vášho produktu a predstavujte si, kam sa so svojím podnikaním túžite dostať. 

 • Dado Nagy píše knihu? O tom Ako písať knihu.

  V Panta Rhei na Poštovej, 18.9.2018 sme zažili príjemný literárny večer s Dadom Nagyom. Tentokrát ho v úlohe hosťa vyspovedala autorka a zakladateľka autorskej školy Literario – Gabriela Revická. 

 • Dopíšte príbeh - večerný autorský workshop

  Workshop pre autorov, ktorí majú chuť rozvíjať svoju kreativitu. Prihlásení autori dostanú zadanie, ktoré si budeme spolu čítať.

 • Marketing knihy a ako sa absolútne zdokonaliť v slovenčine

  E-ženy, Literario a Panta Rhei vás pozývajú na workshop Marketing knihy a ako sa absolútne zdokonaliť v slovenčine.

 • Ako prepojiť možnosti so zámermi

  Mnoho našich klientov hľadalo riešenia pre spojenia svojich talentov so svojou prácou alebo podnikaním. Hľadali sme spôsob, ako prepojiť ich sny s realitou a ako naplánovať kroky k dosiahnutiucieľov.

 • Ako vydať rukopis a dopíšte príbeh

  Pozývame vás na workshop pre autorov nových rukopisov. Rozdelili sme ho na tri časti. Každá časť má svoj zmysel a môže vás podporiť vo vašej tvorbe aj vo finalizácii vášho rukopisu.

 • Ako urobiť dobrý rozhovor

  Klásť dobré otázky a nedovoliť respondentovi, aby vám odbočil od odpovede, to chce predsa len nejaké skúsenosti. Otázky sú na vás. My budeme podporovať vašu zvedavosť. 

 • Ako na Bali na vlastnú päsť

  Exotický ostrov v Indickom oceáne je úžasným miestom na relax, spoznávanie nových ľudí , ale aj samého seba. Usmievaví domáci urobia všetko ,aby ste sa cítili výborne.

 • Život v tme môže byť plný svetla

  Aký je život v tme? Ako v ňom vyzerá svetlo? Workshop s našou nevidiacou E-ženou Michaelou Hanekovou o tom ako vyzerá jej život bez používania zmyslu, ako pracovať so svojimi strachmi a ako namiesto kontroly nad situáciami, prehĺbiť dôveru v seba.

 • Liečenie divadlom

  Tento zážitkový seminár v sebe spája dve cesty – divadlo a terapiu. Obe cesty vedú naspäť k pochopeniu zaužívaných vzorcov správania, ktorými sa riadime.

 • Medzi nami ženami - Od princeznej ku kráľovnej

  Ženské zdieľania - podpora nášho ženstva, spoznanie mäkkosti ženskej sily a radosť z kontaktu so svojou vnútornou ženou, s našou vnútornou bohyňou. Aké by to bolo, keby ste sa mohli stať sama sebou v tej najlepšej verzii, akú si viete predstaviť?

 • Valentínsky Brunch na podporu sebalásky

  Máte chuť stráviť tohtoročného Valentína trochu inak, netradične a so štipkou recesie? Čo tak podporiť lásku k sebe? Pozývame vás na nezvyčajné valentínske rande v kuchyni:)

 • Ako vybudovať úspešný e-shop

  Pozývam vás na školenie, kde vám prezradíme základný princíp fungovania e-shopu. Ak budete poznať 5 kľúčových krokov k vybudovaniu úspešného e-shopu, tak pochopíte, že začať podnikať na internete je ľahké a jednoduché.

 • Pozývame vás na cestovateľský speed networking

  Dve dámy z oblasti cestovného ruchu, vás pozývajú na stretnutie rôznych podnikateľov, ktorých spája cestovný ruch.

 • Ako prepojiť to, čo nás baví, s tým, čo nás živí

  E-ženy sú odborným partnerom konferencie TREND venovanj ženám.

 • Vydajte už svoju knihu - workshop pre autorov

  Hosťami budú knižný distribútor Maroš Kliniec a jazyková korektorka Eva Melichárková. Téma workshopu: Ako vydať knihu?

 • Seminár s numerológom Milanom Repákom: Cesty k sebe

  Ako zaviesť rovnováhu tam, kde vládnu naše pochybnosti? Ako sa vnútorne posunúť? Ako sa otvoriť hlbšiemu zmyslu života? Dozviete sa na našom seminári!

 • Konferencia Prosperujte vďaka svojmu talentu

  Pozývame vás na inšpiratívny deň s E-ženami,
  na konferenciu, na ktorej zažijete aj networkingovú párty!

 • Nech vám váš talent zaplatí šeky

  Poradenstvo k podnikaniu pre ženy, ktoré začínajú podnikať alebo o podnikaní iba uvažujú.

 • Som po materskej dovolenke, čo teraz?

  Workshop pre ženy, ktoré sa chcú realizovať po materskej dovolenke. Hľadajú uplatnenie a realizáciu, ktorá im poskytne dostatočný priestor nielen pre prácu, ale aj deti.

 • Workshopy pre autorov - ako napísať a vydať knihu

  Pravidelné workshopy pre autorov na ktorých sa dozviete ako napísať a vydať knihu

 • Ako písať články o vašom podnikaní

  Poznáte spôsob, ako písať články tak, aby ich čitatelia čítali a aby ich Google našlo?

 • Ako dosiahnuť svoje ciele – viete, čo je koučing?

  Workshop so Zlaticou Stubbs, na ktorom sa okrem iného dozviete, ako stanoviť 10 hlavných cieľov a ako zaručíť, aby sme svoje ciele naozaj aj dosiahli.

 • Poradenstvo k podnikaniu - level 2

  Poradenstvo k podnikaniu pre ženy, ktoré už majú vlastné podnikanie a ocitli sa na kruhovom objazde, z ktorého by už celkom rady odbočili.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie