Workshopy

IVE - Inštitút vzdelávania E-žien zastrešuje všetky vzdelávacie aktivity, ktoré naše občianske združenie pripravuje a realizuje. Porozhliadnite sa a vyberajte, čokoľvek, čo je pre vás zaujímavé a prínosné, čo vás môže posunúť ďalej. Vytvárajte s nami obsah vzdelávacích aktivít. Píšte, čo by ste chceli vedieť, v čom si rozšíriť obzory a doplniť vedomosti. Sledujte nás, nové workshopy a semináre budú pribúdať.

Aktuálne realizované workshopy

 • Ako sa uživíš? Nie je ti večer smutno? - bezplatný webinár

  Ako si zvládla rozchod, čo ti najviac pomohlo? Ako sa odpútať? Ako zvládnuť pocity a myšlienky po rozchode? Aký je tvoj život bez pôvodného partnera? Ako sa dá presadiť starý strom, zmeniť staré vzorce myslenia a nájsť v sebe silu pre veľkú životnú zmenu? Čo finančná nezávislosť, dokážeš sa o seba postarať? Nemáš strach, žiť sama? Hľadanie odpovedí na najčastejšie otázky po rozchode alebo rozvode. Gabi vás pozýva na odvážny prieskum - na ženské zdieľania.

 • Ako dopísať a vydať knihu

  Ako dopísať a vydať knihu, marketing knihy a najčastejšie otázky začínajúcich autorov, ktorí potrebujú pomoc s dokončením knihy. Aký je postup, keď si autor vydá knihu vo vlastnom vydavateľstve a akú má mať podobu rukopis, ktorý chce autor ponúknuť inému vydavateľstvu. E-ženy a Autorská škola Literario podporili viacerých začínajúcich autorov. Možno budete ďalšou novou spisovateľkou alebo spisovateľom...

 • Ako písať články pre web stránky?

  Písanie článkov, príprava textov pre web stránky, základy copywritingu, ako robiť rozohovory pre web stránky, ako písať newslettre - dôležité zručnosti pre každého online podnikateľa a jeho tím. Kurz sa skladá z 3 častí, po každej dostanete zadanie, ktoré budeme spolu upravovať do želanej podoby. To znamená, aby mal text hodnotný obsah a aby v ňom boli vhodne použité kľúčové slová. Veľa sa naučíte, aj sa dobre zabavíte, je to ozaj originálny kurz.

 • 4 x 4 - podporná skupina pre štart a reštart podnikania

  Podporné skupiny 4 x 4 s Gabi Revickou - vhodné pre podnikateľ-ky, ktoré sú na začiatku podnikania alebo v období re-štartu svojho online podnikania, aj pre nové virtuálne asistentky.
  Ako sa skamarátiť s fejsbukom, ako získať nové kontakty v podnikaní, seba - prezentácia. Tento variant podpornej skupiny prebieha 4-6 týždňov podľa potreby skupiny a účasť je limitovaná pre 4-6 účastníkov maximálne.

 • Bezplatný video kurz Virtuálna asistentka

  Bezplatný video - kurz, ktorý si môžete pozrieť kedykoľvek sa vám hodí. Niki a Gabi vám vysvetlia, aké sú nároky na zručnosti VA, koľko môže VA zarobiť, aké typy prác môže VA ponúkať podnikateľom, čo všetko vás na našich kurzoch vieme naučiť, základ legislatívy a ako vám vieme pomôcť pri hľadaní a nájdení klientov.

 • Biznis Brunch s E-ženami - platená aj bezplatná verzia

  E-ženy vám ponúkajú vyše hodinovú video - ukážku (grátis). Máte možnosť pozrieť si, ako Biznis Brunch prebieha. Môžete sa však zúčastniť aj plateného eventu Biznis Brunch (pôvodne Raňajky s E-ženami) a pýtať sa nás na čokoľvek, čo by podporilo vaše smerovanie bez ohľadu na to, či riešite štart alebo reštart podnikania alebo máte na nás otázky z oblasti sebarealizácie alebo zo života ženy, ktorá hľadá novú cestu pre svoje uplatnenie.

 • Online Coworking s Gabi a Zsanett

  Pozývame vás na stretnutia, ktoré sú unikátnou výhodou k vášmu členskému. Ide o obdobu antiprokrastinačného workshopu s cieľom podporiť vaše dobrozvyky a navzájom sa podporiť v dokončení úloh, do ktorých sa nám niekedy nie až tak veľmi chce. 

 • Virtuálna asistentka - Ako na to?

  Ak máte administratívne zručnosti a napĺňa vás takáto práca, rady by ste sa zdokonalili a stali sa Virtuálnou asistentkou, ponúkame vám možnosť absolvovať náš on-line workshop, na ktorom sa dozviete, ako na to.

 • Prečo by sme mali používať kľúčové slová? Bezplatný webinár

  Píšete články, blogy, statusy, platíte za reklamu a nič z toho? Pozývame vás na bezplatný webinár o tom, prečo je kľúčové používať kľúčové slová nielen pre váš web, ale aj pre obrázky a videá, ktoré publikujete. Správnou kombináciou kľúčových slov a hodnotným obsahom textov môžete absolútne minimalizovať vaše náklady za reklamu. Prečo by ste mohli ušetriť na reklame a mať dobré pozície v Google?

 • Koľko zarába virtuálna asistentka?

  Uvažujete o práci virtuálnej asistentky alebo hľadáte virtuálnu asistentku pre svoju firmu? Zaujíma vás, čo práca obnáša a v čom dokáže vaše podnikanie podporiť?

 • Umenie delegovať - ako pracovať s virtuálkou

  Keď vediete firmu a potrebujete viac času na práce, vďaka ktorým firma zarába, prichádza fáza, kedy je delegovanie nevyhnutnosťou. Virtuálne asistentky nemusíte zamestnávať, môžu pre vás pracovať pár hodín denne. Zaujíma vás, ako si nájsť asistentku, ktorá vás odbremení od administratívy a ako s ňou začať spolupracovať? ,,Virtuálne asistentky sú dlhé roky súčasťou môjho tímu a podnikanie bez nich si neviem predstaviť," hovorí naša lektorka.

 • 6 x 6 - špeci podporné skupiny

  Podporné skupiny pre autorov, ktorí píšu knihu + pre tých, ktorí píšu texty a rozhovory pre web stránku a chcú trénovať + pre tých, ktorí sa rozvíjajú v jazyku, pre záujemcov, ktorí sa chcú zdokonaliť v adminovaní stránky vo WordPress. Ide o maximálne 6 člennú skupinu, ktorá sa pravidelne / neformálne stretáva (prevažne online). Cieľom skupín je napredovanie a nasledovanie programov, ktoré si účastníci pod vedením trénerky vopred nastavia. Naše podporné skupiny majú výborné výsledky!

 • Kľúčový webinár o kľúčových slovách

  Kľúčové slová pre váš web, obrázky, ale aj pre videá alebo čo len Google uvidí - pozývame vás na webinár. Používanie správnych kľúčových slov vás môže v Google posunúť do pozícií, za ktoré si majitelia webstránok často platia astronomické sumy. Používaním správnych kľúčových slov ušetríte stovky eur za platenú reklamu. Venujete pozornosť kľúčovým slovám pri úpravách na webe?

 • Ako začať písať knihu? - bezplatný webinár

  Máte nápad a neviete, čo s ním? Ak to nie je startup – na to slúži výborný formát Biznis rande, ale ide o to, že CHCETE NAPÍSAŤ KNIHU, s radosťou vám oznamujem, že ste na správnom mieste, pretože Autorská škola Literario.eu podporila vznik niekoľkých desiatok knižných diel slovenských autorov.

 • Instagram pre absolútnych začiatočníkov - video kurz

  Instagram pre absolútnych začiatočníkov - video kurz za symbolickú cenu! Pochopíte význam jednotlivých funkcií Instagramu, ako sa dá osloviť ďalšie publikum pre vaše podnikanie, hobby, blog, ako rozšíriť sféru vášho vplyvu, ako zaujať peknou fotografiou a vašimi myšlienkami novú cieľovú skupinu. Prístup bez obmedzenia. Veľká výhoda je, že sa k otázkam o tom, ako používať Instagram, môžete vrátiť kedykoľvek potrebujete Instagram pochopiť.

 • Podnikateľské poradenstvo online

  Ak si želáte mať viac priestoru pre konzultovanie tém týkajúcich vášho podnikania a poradenstvo šité na mieru vášmu biznisu, ponúkame vám možnosť konzultácie z pohodlia vášho domova. Či už marketing, cestovný ruch, financie alebo literárna oblasť.  

 • Kurz písania pre autorov - spisovateľov

  Kurz pre autorov - spisovateľov vám ponúka informácie vďaka ktorým máte šancu sa naučiť, ako knihu napísať, dopísať a vydať. Lektorka Gabi Revická vydala niekoľko kníh, dve z nich sa dostali na všetky kontinenty sveta. Autorská škola Literario, ktorú vedie už vyše 9 rokov, podporila vznik nemalého počtu literárnych diel. Techniky, ktoré vo svojom kurze ponúka, sú absolútne originálne.

Zaujímajú vás aj naše minulé aktivity? Nie je vylúčené, že workshop zopakujeme:)

V prípade záujmu nám napíšte na office@e-zeny.sk 

Workshopy realizované v minulosti

 • Gabi's Support Groups – 5x5 Marketing srdcom

  Pozývame vás na sériu stretnutí v Bratislave, ktoré sú orientované na prácu s vašimi cieľmi. Pozrieme sa na ne z viacerých aspektov a využijeme klasické prvky koučingu a kvantovej fyziky.

 • Inšpiratívne online stretnutia

  Súčasná situácia núti podnikateľov premyslieť svoju stratégiu či smerovanie podnikania. V rámci online inšpiratívnych stretnutí sa na príklade jednej z vás pobavíme, ako zefektívniť podnikanie a nastaviť ho podľa aktuálneho charakteru trhu.

 • Miranda Grey - Moon Mother Training Workshop

  Moon Mother, v preklade aj Mesačná Matka, je žena, ktorá sa rozhodla, že na svojej ceste životom chce naďalej šíriť posolstvo ženskej sily a sprevádzať tak iné ženy k ich uzdraveniu. Je svetlom pre iné ženy.

 • Pobytový workshop – maľovanie s Annie Sloan Chalk Paint™

  Kreatívny workshop, na ktorom sa naučíte nielen základy maľovania nábytku, ale ponúkneme vám aj príjemné vypnutie v prírode, chvíľu na lúke zázrakov,  celodennú zdravú stravu a aj priestor pre zoznámenie sa s novými ľuďmi.

 • Miranda Grey - Red Moon Workshop

  Žijeme v dobe, kedy ženy túžia niečo vo svojom živote zmeniť. Už sme sa totiž dokázali vyrovnať mužom - ich výkonom a ich dosahovaniu cieľov. Zabúdame, že práve naša menštruácia a ženský cyklus je to magické kúzlo, vďaka čomu sme také odlišné od mužov.

 • Ako vydať a predať knihu?

  Pre písanie sa môžete rozhodnúť z rôznych dôvodov. Môžete písať poviedky, blogy, e-booky, rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ale môžete napísať román, novelu, cestopis, poéziu, texty pre webstránky či divadelnú hru. Alebo môžete napísať jednu z najcennejších kníh venovanú vašim potomkom - rodovú knihu.

 • Podporte svoje podnikanie cez vaše talenty

  Workshop je pre dámy, ktoré chcete byť úspešnejšie, šťastnejšie vďaka svojim talentom. Workshop je pre dámy, ktoré podnikáte alebo len chcete podnikať. Pracujete alebo chcete zmenu a hľadáte inšpiráciu.

 • Babojazdovo revival

  Chceme sa stretávať. Chceme sa spoznávať. Chceme zdieľať. Chceme sa prepájať. Výnimočná akcia pre všetky E-ženy, ktoré túžia venovať sa samej sebe a oddýchnuť si. A zároveň nemusieť riešiť, čo s deťmi. Týždeň plný tanca, spevu, maľovania, divadla, dôverných ženských zdieľaní a pohody.

 • Pobytový workshop - rodinné konštelácie

  Pozývame vás na pobytový workshop vo Vílove - rodinné konštelácie s Jasminou Ivanovič. Prvý večer budeme maľovať. Ak maľovať neviete, nenechajte sa odradiť.

 • Seminár Prijatie so Slávkou Halčákovou

  Väčšina z nás sme sa naučili, hlavne v situáciách keď zažívame rôzne nepríjemné pocity ako napr. strach a bolesť, chrániť sa pred týmito pocitmi a ich prežívaním.

 • Ako (sa) vedieť dobre predať

  Často premýšľate, ako sa predať na trhu plnom možností a zostať pri tom sama sebou? Ako sa dokázať kvalitne a pútavo odprezentovať, aby ste dokázali využiť príležitosti, ktoré sa vám ponúkajú?

 • Ako vydať knihu, kde vydať knihu

  Autorská škola Literario.eu, E-ženy a Panta Rhei vás pozývajú na večerný workshop. Absolventi našich workshopov majú ku každému workshopu zvýhodnené individuálne konzultácie súvisiace s procesmi tvorby ich knihy a zvýhodnenú cenu na ďalšie naše vzdelávacie aktivity.

 • 5x5 s Gabi Revickou

  5x5 je názov pre workshopy, ktoré nám vďaka intenzite piatich po sebe nasledujúcich stretnutí efektívnejšie pomôžu vytvoriť cestu k naplneniu našich zámerov. Optimálnym výsledkom je ten, ktorý vám prinesie spokojnosť.

 • Anti-prokrastinačný workshop vo Vílove

  Nie, naozaj na ňom nebudeme prokrastinovať. Najprv si povieme, aký má každý z nás plán práce pre naše spoločné dni. Na určitý čas si vypneme mobilné telefóny a absolútne obmedzíme akékoľvek spojenie s internetom, aby sme sa vedeli sústrediť na tvorbu.

 • Hľadáte virtuálnu asistentku?

  Chcete sa stať virtuálnou asistentkou? Hľadáte virtuálnu asistentku pre svoje podnikanie? Je tu pre vás workshop Gabi Revickej, ktorá si svoje podnikanie bez virtuálnych asistentiek nevie predstaviť.

 • Marketing srdcom, špeciálne informácie pre vaše podnikanie

  Najprv sa staňte značkou. Milujte, čo ponúkate. Vytvárajte príbeh vášho produktu a predstavujte si, kam sa so svojím podnikaním túžite dostať. 

 • Dado Nagy píše knihu? O tom Ako písať knihu.

  V Panta Rhei na Poštovej, 18.9.2018 sme zažili príjemný literárny večer s Dadom Nagyom. Tentokrát ho v úlohe hosťa vyspovedala autorka a zakladateľka autorskej školy Literario – Gabriela Revická. 

 • Dopíšte príbeh - večerný autorský workshop

  Workshop pre autorov, ktorí majú chuť rozvíjať svoju kreativitu. Prihlásení autori dostanú zadanie, ktoré si budeme spolu čítať.

 • Marketing knihy a ako sa absolútne zdokonaliť v slovenčine

  E-ženy, Literario a Panta Rhei vás pozývajú na workshop Marketing knihy a ako sa absolútne zdokonaliť v slovenčine.

 • Ako prepojiť možnosti so zámermi

  Mnoho našich klientov hľadalo riešenia pre spojenia svojich talentov so svojou prácou alebo podnikaním. Hľadali sme spôsob, ako prepojiť ich sny s realitou a ako naplánovať kroky k dosiahnutiucieľov.

 • Ako vydať rukopis a dopíšte príbeh

  Pozývame vás na workshop pre autorov nových rukopisov. Rozdelili sme ho na tri časti. Každá časť má svoj zmysel a môže vás podporiť vo vašej tvorbe aj vo finalizácii vášho rukopisu.

 • Ako urobiť dobrý rozhovor

  Klásť dobré otázky a nedovoliť respondentovi, aby vám odbočil od odpovede, to chce predsa len nejaké skúsenosti. Otázky sú na vás. My budeme podporovať vašu zvedavosť. 

 • Ako na Bali na vlastnú päsť

  Exotický ostrov v Indickom oceáne je úžasným miestom na relax, spoznávanie nových ľudí , ale aj samého seba. Usmievaví domáci urobia všetko ,aby ste sa cítili výborne.

 • Život v tme môže byť plný svetla

  Aký je život v tme? Ako v ňom vyzerá svetlo? Workshop s našou nevidiacou E-ženou Michaelou Hanekovou o tom ako vyzerá jej život bez používania zmyslu, ako pracovať so svojimi strachmi a ako namiesto kontroly nad situáciami, prehĺbiť dôveru v seba.

 • Liečenie divadlom

  Tento zážitkový seminár v sebe spája dve cesty – divadlo a terapiu. Obe cesty vedú naspäť k pochopeniu zaužívaných vzorcov správania, ktorými sa riadime.

 • Medzi nami ženami - Od princeznej ku kráľovnej

  Ženské zdieľania - podpora nášho ženstva, spoznanie mäkkosti ženskej sily a radosť z kontaktu so svojou vnútornou ženou, s našou vnútornou bohyňou. Aké by to bolo, keby ste sa mohli stať sama sebou v tej najlepšej verzii, akú si viete predstaviť?

 • Valentínsky Brunch na podporu sebalásky

  Máte chuť stráviť tohtoročného Valentína trochu inak, netradične a so štipkou recesie? Čo tak podporiť lásku k sebe? Pozývame vás na nezvyčajné valentínske rande v kuchyni:)

 • Ako vybudovať úspešný e-shop

  Pozývam vás na školenie, kde vám prezradíme základný princíp fungovania e-shopu. Ak budete poznať 5 kľúčových krokov k vybudovaniu úspešného e-shopu, tak pochopíte, že začať podnikať na internete je ľahké a jednoduché.

 • Pozývame vás na cestovateľský speed networking

  Dve dámy z oblasti cestovného ruchu, vás pozývajú na stretnutie rôznych podnikateľov, ktorých spája cestovný ruch.

 • Ako prepojiť to, čo nás baví, s tým, čo nás živí

  E-ženy sú odborným partnerom konferencie TREND venovanj ženám.

 • Vydajte už svoju knihu - workshop pre autorov

  Hosťami budú knižný distribútor Maroš Kliniec a jazyková korektorka Eva Melichárková. Téma workshopu: Ako vydať knihu?

 • Seminár s numerológom Milanom Repákom: Cesty k sebe

  Ako zaviesť rovnováhu tam, kde vládnu naše pochybnosti? Ako sa vnútorne posunúť? Ako sa otvoriť hlbšiemu zmyslu života? Dozviete sa na našom seminári!

 • Konferencia Prosperujte vďaka svojmu talentu

  Pozývame vás na inšpiratívny deň s E-ženami,
  na konferenciu, na ktorej zažijete aj networkingovú párty!

 • Nech vám váš talent zaplatí šeky

  Poradenstvo k podnikaniu pre ženy, ktoré začínajú podnikať alebo o podnikaní iba uvažujú.

 • Som po materskej dovolenke, čo teraz?

  Workshop pre ženy, ktoré sa chcú realizovať po materskej dovolenke. Hľadajú uplatnenie a realizáciu, ktorá im poskytne dostatočný priestor nielen pre prácu, ale aj deti.

 • Workshopy pre autorov - ako napísať a vydať knihu

  Pravidelné workshopy pre autorov na ktorých sa dozviete ako napísať a vydať knihu

 • Ako písať články o vašom podnikaní

  Poznáte spôsob, ako písať články tak, aby ich čitatelia čítali a aby ich Google našlo?

 • Ako dosiahnuť svoje ciele – viete, čo je koučing?

  Workshop so Zlaticou Stubbs, na ktorom sa okrem iného dozviete, ako stanoviť 10 hlavných cieľov a ako zaručíť, aby sme svoje ciele naozaj aj dosiahli.

 • Poradenstvo k podnikaniu - level 2

  Poradenstvo k podnikaniu pre ženy, ktoré už majú vlastné podnikanie a ocitli sa na kruhovom objazde, z ktorého by už celkom rady odbočili.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info